0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Kolor Pantone 2022 roku

Dla koloru roku 2022 Pantone postanowił stworzyć zupełnie nowy ton: Very Peri, odcień fioletu, który ma symbolizować czas przemian, w których żyjemy w wyniku pandemii.
Ale nie tylko. Very Peri chce także pobudzić kreatywność i zapoczątkować nowy etap, czerpiąc walory bluesa, ale jednocześnie z fioletowo-czerwonym odcieniem.
 
To był pierwszy raz, kiedy Pantone stworzył nowy odcień zamiast wybierać istniejący z palety kolorów.
I to z jasnego powodu: „Stworzenie nowego koloru po raz pierwszy w historii naszego programu kolorystycznego „Pantone Color of the Year” odzwierciedla zachodzącą globalną innowację i transformację”, powiedziała Laurie Pressman, wiceprezes Pantone Color Instytut, w notatce opublikowanej w ostatni piątek, 10 grudnia 2021 r., na swojej oficjalnej stronie internetowej.Firma nadal uznaje kolor za podstawową formę komunikacji oraz sposób wyrażania pomysłów i emocji, angażowania się i łączenia.
A złożoność tego nowego odcienia niebieskiego nasyconego fioletową czerwienią podkreśla możliwości ekspansji, które są przed nami, „dodała Laurie Pressman.
Ten nowy kolor powinien” pomóc w objęciu tego krajobrazu możliwości, otwierając przed nami nową wizję, gdy przerabiamy nasze własne.nasze życie.
„W skrócie, Very Peri ma na celu„ postawić przyszłość w nowym świetle ”.


Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły