0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

EKSKLUZYWNA KOLEKCJA DIAMANTE LUXURRY

czerpie inspirację z geometrycznych kształtów znalezionych w szlifowanych diamentach, podkreślając piękne linie reprezentujące najlepsze Made In Italy.
Każdy motyw z kolekcji Diamante odzwierciedla wyrafinowany smak tkwiący w znakomitej pracy jubilera, z detalami w każdym produkcie opracowanym tak,
aby miał ten współczesny styl, który wyróżnia go elegancko w każdym prestiżowym wnętrzu.
 
Kolekcja Diamante ma być podziwiana jak klejnot, podobnie jak klejnoty, jej kawałki bawią się światłem tańczącym z nieskończonych odblaskowych właściwości szkła,
nie wspominając o żywych kontrastach kolorów podkreślonych przez ich rozmiar i kształt. jako powierzchnia szlachetnego kamienia szlachetnego jest to podstawowa koncepcja kolekcji Diamante:
kilka prostych linii krzyżuje się, aby wydobyć ramy wykończone wiązem, kojarząc wszystkie wyrafinowane piękno najjaśniejszych szklanych powierzchni.
 
Zespół techniczny Adora, który zaprojektował i stworzył tę nową kolekcję DIAMANTE, wybrał nowy wysoce techniczny i skuteczny materiał o nazwie TECRES®,
który został wykorzystany do stworzenia uchwytów, listew i innych elementów wspierających w tej kolekcji. wytłaczanie polimeru, które jest następnie prasowane pod wysokim ciśnieniem w prasach stalowych.

Powstałe elementy są niezwykle twarde i solidne, a ich wykończenie jest chromowane w jasnym złotym kolorze, które z czasem zachowa doskonały połysk złota, eliminując irytujące problemy z utlenianiem.


Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły