0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

O Sklepie

Sklep z meblami - ASmeble

Dzień dobry,

 Nasz internetowa Galeria mebli włoskich,  które w pełni będzie odpowiadało Państwa indywidualnym oczekiwaniom - zarówno pod względem wyglądu jak i funkcjonalności.
Nasz internetowy sklep z meblami to miejsce, gdzie znaleźć można rozbudowany asortyment artykułów, stanowiących wyposażenie wnętrz. Naszym Klientom proponujemy między innymi nowoczesne,klasyczne i stylowe:
meble do salonu,
meble do gabinetu,
meble młodzieżowe,
meble do jadalni,
włoskie meble pokojowe,
meble do sypialni,
meble uzupełniające uzupełniające,
meble do przedpokoju,

Posiadamy zarówno pojedyncze produkty jak i gotowe zestawy, dzięki którym stworzą Państwo kompletną i stylową aranżację każdego wnętrza. Wśród artykułów wchodzących w skład naszej oferty można znaleźć produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, a także akcesoria pochodzące z kolekcji luksusowych. Do najbardziej popularnych elementów wyposażenia naszego sklepu internetowego należą łóżka, stoły, krzesła, narożniki do salonu, a także komody, biblioteczki i biurka. Polecamy także artykuły dekoracyjne w postaci poduszek, włoskiej ceramiki, luster oraz produktów z zakresu oświetlenia.

Nasz internetowy sklep meblowy posiada swój magazyn w Warszawie, gdzie istnieje także możliwość obejrzenia produktu przed jego zakupieniem. Zachęcamy do obejrzenia nowoczesnych akcesoriów aranżacyjnych znajdujących się w naszej ofercie.
Proponujemy Państwu profesjonalną, kompleksową obsługę, szybką realizację dostaw.

 

 

ASmeble.pl - u nas zawsze Gwarancja Satysfakcji 14 dni.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY