0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Meble w stylu Vintage

Styl VINTAGE cieszy się niesamowitą oryginalnością, dlatego też świetnie pasować będzie zarówno do wnętrz klasycznych, ale też tych bardziej nowoczesnych. Są to produkty, które złapały tzw. "drugi oddech" i z bocznego toru ponownie weszły na piedestał aranżacyjnych pomysłów. W ofercie znajdują się m.in. krzesła, szafy, czy też komody, które można umieścić w różnorodnych pomieszczeniach, zgodnie ze swoją kreatywną wyobraźnią. Styl mebli Vintage cechuje się tym, iż jest nieco przestarzały, jednak bardzo intrygujący dla projektantów wnętrz i osób, które chcą modnie zaaranżować swoje mieszkanie.

Wśród polecanych mebli w stylu vintage zainteresowani klienci znajdą także fotele oraz sofy. Można połączyć je z wieloma dodatkami, nadając im niepowtarzalnego charakteru, odmieniając tymczasem dotychczasowe wnętrza w swoich domach. Dobierane są do nich piękne abażury oraz stylowe donice. Takie kompozycje mebli Vintage sprawią, że ludzie we własnym domu poczują się wyjątkowo i niechętnie będą go opuszczać, wybierając się np. do szkoły lub pracy. Meble włoskie w stylu Vintage wyglądają tak, jakby miały być poddane natychmiastowej renowacji, jednak to właśnie je charakteryzuje i nadaje im niespotykanego uroku. Aranżować z ich pomocą można przede wszystkim salony.

Urządzenie swojego mieszkania z tymi meblami u boku nie będzie większym problemem, zwłaszcza gdy ktoś zdecyduje się na nawiązanie trwałej współpracy z doświadczonym projektantem wnętrz. Oprócz mebli vintage można zakupić także wazony oraz świeczniki w stylu Vintage, które doskonale będą pasować nie tylko do salonów, ale też sypialni i innych pomieszczeń. Tak kreatywne pomysły na pewno spotkają się z aprobatą ze strony rodziny oraz odwiedzających mieszkanie gości. Rzadko która osoba może pochwalić się przed znajomymi tak wspaniałą aranżacją wnętrz, w nieco starodawnym stylu, który jednak ma swój wzniosły klimat. Styl Vintage to niejako innowacyjne interpretowanie przeszłości, dlatego większości osób na pewno przypadnie to do gustu, ponieważ w tym stylu można się na co dzień wspaniale odnaleźć. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły