0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Klasyczne sofy, ponadczasowy styl

Klasyczne włoskie sofy to ponadczasowe meble sprawdzą sie na przestrzeni wielu, wielu lat.
Włoskie sofy klasyczne to wirtuozeria w doborze tkanin i fasonów. 
W klasycznych kompletach wypoczynkowy, sofach, narożnikach dominują miękkie aksamity i skóry.
Wśród klasycznych modeli z tkaniny lub skóry powracają te z aksamitu, szlachetne i klasyczne, oraz klasyczne kształty, sofa par excellence: Chesterfield.
 
Klasyczne sofy materiałowe: aksamit
Aksamit należy do jednej z cennych i starożytnych tkanin. Powstała około XIII wieku, na wewangelii, w początkach wykonywana była z jedwabiu i z tego powodu był to produkt wyjatkowo drogi, a przy tm szlachetny.
Aksamit ma jedną stronę wykończoną futrem z nici, druga jest golona, gładka.  Z  biegiem lat produkcje aksamitu z jedwabiu przestawiono się na  tańsze przędze, takie jak bawełna czy len.
Zmiany dokonywana wielokrotnie i eksperementowano w doborze przedzy do dnia dzisiejszego, kiedy to aksamit jest również tworzony  z poliestru.
 
Właśnie tą ostatnią włóczką najczęściej wykonywane są wspołczesne  aksamity. Właśnie dlatego, że poliester trwalszy i tańszy jest  częśćiej wykorzystany w meblach, inne przeznaczenie mają aksamity wykonane z jedwabiu i bawełny .
 
zielona sofa z tkaniny
Po prosach sezon lat 70-tych został na nowopowstałym nowym nowym rozwiązaniem, które ulepszył, wiodujący do poradzenia się. Specjalnie do pokryć sof. Od lat firmy meble w kolekcjach na meble zaczęły się kombinować. Wraz z klasycznymi klasycznymi kolorami bardzo modne są nowoczesne sofy z aksamitu z żakardowymi nadrukami. Najmodniejsze obecnie kolory? Wszystkie odcienie niebieskiego!
 
Aksamit, jak mogliśmy mówić, do bardzo wielu tkanina, więc więc, które przychodzą do metodyjej opieki, zatrudnianie ganków będzie wyrafinowane.
 
 
 
My współczesnych meblach? Interesujące są propozycje aksamitnych lub bardziej liniowych kształtów , doskonale podkreślone przez walory użytkowe.
 
Czy wiesz, że aksamit doskonale nadaje się również do nabicia w Chesterfield?
 
Klasyczne skórzane sofy: Chesterfield
Klasyczna sofa jak Chesterfield jest rozpoznawalna po swoim rozpoznaniu, taka rozpoznawalna. W rzeczywistości na pierwszy rzut oka pokazuje cały styl arystokratyczny mebla, z zaokrąglonymi podłokietnikami i oparciem typu capitonnè. Projekt klasycznej sofy Chesterfield jest już: powierzchnia nabijana gwoździami zapewnia optymalne mocowanie i pracę. I właśnie ten rodzaj wyglądu wygląd i retro wygląd i retro. Sofa ma nogi z litego drewna i dość siedzisko. Solidny fundament, który zapewnił mu nieśmiertelność.
 
Jak rozpoznać oryginalną wersję Chesterfield?
Jako mebel bardzo na we wnętrzu wnętrz, rynku jest jest kilka podróbek. Dobrze odwzorowane, nierzadko można je pomylić z różnymi sofami angielskiej arystokracji.
 
Jakieś rady, jak odróżnić Chesterfielda od podróbki? Życie przyjrzyj się nogom : Chesterfield musi mieć podstawy z litego drewna, aby uszanować jego przysłowiową solidność. Następna kolejna wyróżniająca jest tapicerka: klasyczna skórzana sofa, taka jak ta, jest wykonana ze skóry bydlęcej i nienagannie tapicerowana. Dodatkowo wyściółkę mocuje się za pomocą guzików przybijanych do bardzo centralnych punktów punktów. Sama wyściółka wykonana jest z pianki poliuretanowej, co zapewnia doskonały komfort siedzenia i oparcia.
 
brązowo-biała udostępnianie do rzucania na brązowej skórzanej kanapie
Jeśli chcesz wybór wyboru z linii i chcesz, aby Chester centrum swojego wyboru, możesz układać się na aksami tapicerce w jasnych kolorach. Na muszle w tej chwili są odcienie, fioletu i zieleni. Jeszcze lepiej w warstwie z klasą, która gwiazdą, która sprawi, że Twoja klasyczna sofa będzie się jeszcze wyróżniać.
 
Klasyczne SofyLuksusowe SofyWystrój DomuŻyjący


Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły