0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

MIAMI - nowoczesne krzesło obite skórą eko w kolorze kremowym

PROMOCJA

Producent: meble włoskie

Dostępność: Towar w magazynie- dostawa 24 h.

Dostępna ilość: 2

Oszczędzasz: -59%

399,00 zł 985,00 zł


Najniższa cena z 30 dni: 985,00 zł

Ilość :


przechowalnia
Prosty i liniowy design, młoda postawa, to krzesło Nata. Z powodzeniem zaprezentowany na Salone del Mobile w Mediolanie oferowany jest w wysokiej jakości wykończeniach, w prawdziwym włoskim stylu . Ceniony za sylwetkę i doskonałą jakość pokryć, MIAMI prezentuje się jako niezwykle wszechstronny, wygodny i wytrzymałe krzesło. Jego stalowa konstrukcja gwarantuje trwałość w czasie. W pełni wyściełany jest pokryty 4 różnymi rodzajami tkanin, dostępnymi z dopasowanym plecionym finezyjnie sznurkiem. - Wodoodporna wersja eko skóry, delikatna i jest niezwykle łatwa do czyszczenia. Ognioodporne i wodoodporne. nie zapominajmy,że to najlepsze krzesło dla osób z alergią na kurz. Zdjęcia są zrobione dokładnie tym egzemplarzom dostępnym w naszym sklepie.

Prosty i liniowy design, młoda postawa, to krzesło MIAMMI

 Z powodzeniem zaprezentowany na Salone del Mobile w Mediolanie oferowany jest w wysokiej jakości wykończeniach, w prawdziwym włoskim stylu .
Ceniony za sylwetkę i doskonałą jakość pokryć, MIAMI prezentuje się jako niezwykle wszechstronny, wygodny i wytrzymałe krzesło.
Jego stalowa konstrukcja gwarantuje trwałość w czasie.
W pełni wyściełany jest pokryty 4 różnymi rodzajami tkanin, dostępnymi z dopasowanym plecionym finezyjnie sznurkiem.

- Wodoodporna wersja eko skóry, delikatna i jest niezwykle łatwa do czyszczenia. Ognioodporne i wodoodporne. nie zapominajmy,że to najlepsze krzesło dla osób z alergią na kurz. Zdjęcia są zrobione dokładnie tym egzemplarzom dostępnym w naszym sklepie.

UWAGA ostatnie 2 sztuki zostały w magazynie

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły