0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

łożko NOSTALGIA NIGHT BIANCO 180x200 z ponóżkiemGENDARME , włoskie meble stylowe

Producent: meble włoskie

Produkt archiwalny


Ilość :


ASmeble.pl - u nas zawsze Gwarancja Satysfakcji 14 dni.

NOSTALGIA BIANCO - meble do sypialni w stylu klasycznym wykonane z drewna bukowego
Klasyczna sypialnia NOSTALGIA BIANCO ANTICO wykonana jest z litego drewna bukowego i stracony w dekoracji "białe popielu".
Powierzchnia wszystkich elementów sypialni jest malowany ręcznie i pokryte cienką, aksamitne, gładkie w dotyku warstwą lakieru.
Nowa kolekcja mebli do sypialni Nostalgie obejmuje: łóżko na nogach i ozdobione elementami z kutego żelaza w zagłówkiem i footboard,
podkreślając delikatną elegancję całej kolekcji (opcjonalnie łóżko może być uzupełniany pojemników wyciągowej prania);
Modułowe szafki na zawiasach, dzięki czemu do realizacji śmiałych pomysłów; jak komody, lustra, szafki nocne, krzesła, stoły, taborety, tafty, ispolenii identyczne w stylu antycznym.
W produkcji głównych elementów mebli wykorzystywane fornirem i popiołu abachi stałych, niewielkich - MDF. Komody, szafki nocne i toaletki:
Fronty wykonane ze sklejki pokryte fornirem z drewna lipy. Korpusy oraz blaty wykonane z MDF o grubości 30 mm i wykończone naturalnym fornirem z drzewa czereśni.
Ręczne wykończenia krawędzi z litego drzewa. Korpusy wykonane z drzewa brzozowego. Dony cokól starannie wykończony, zaoblone ranty.

Do szafek i komód zastosowano samodomykające się prowadnice "bluemotion" firmy Blum. Łóżka: Materiałem bazowym drewno bukowe.
W kolekcji zastosowano połączenie różnorodnych materiałów, takich jak : drewno z elementami kutego żelaza pokryte brązem , do którego dodano element z owalnego lustra ornamentowanego kryształowym pyłem .
W zagłowiach łóżka zastosowane różne formy wykończenia od drewnianego do tapicerowanego różnymi tkaninami np. taftą i skórą.
Niebanalny dodatkiem do tkaninowego wezgłowia są kryształki Swarovskiego w zastępstwie diamentów.
Meble są bardzo solidne, ale zaokrąglenia i obłe kształty nadają im lekkości i elegancji. Sypialnia umeblowana elementami kolekcji Sienna wydaje się przestronna i "niezagracona".
Niebanalne linie okuć podkreślają elegancki i ekskluzywny styl kolekcji.

Szafy: Korpusy i drzwi wykonane z drewnianej, włoskiej płyty meblowej "tamburato" o grubości 25 mm. Zewnętrzna strona płyty pokryta jest naturalnym fornirem , strona wewnętrzna - fornirem z drzewa orzecha Tanganica.
Każde skrzydło drzwi posiada ramę wykonaną z drzewa Ayous. Drzwi wewnętrzne w części środkowej mają ozdobną ramkę z drzewa czereśni europejskiej.
W kolekcji NOSTALGIA jest możliwośc zamówienia frontów drzwi tapicerowanych takim samym materiałem jak wezgłowie łoża. Bogaty wobór elementów wyposażenia szaf takich jak półki, drązki bloki szuflad .
Styl klasyczny. Kolekcja wykonana bardzo solidnie z dbałością o szczegóły. Wprowadza do pomieszczenia "nutkę" ciepła i powiewu nostalgicznej świeżości, które oddaje nam jasne drewno .

Katalog kolekcji Nostalgia.

Nostalgia Bianco - katalog mebli włoskich do sypialniNOSTALIA WALNUT- meble do sypialni w kolorze orzechowym

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły