0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Włoskie łóżko z ozdobnym przodem 160x200 TREVISO Avorio - beżowe meble do sypialni w stylu klasycznym

Producent: meble włoskie

UWAGA: stelaże nie są wliczane w cenę łóżka
Akcja Rabatowa obowiązuje do 30 kwietnia 2023.

Produkt archiwalny


Ilość :


Gwarancja satysfakcji

Sypialnia Treviso to ekskluzywny komplet mebli produkcji włoskiej. Zestaw zachwyca elegancją, kunsztownością wykonania oraz stonowanym wybarwieniem.
Meble zostały w całości niemalże wykonane z litego drewna jesionu. Wykończono je w kolorze kości słoniowej, pokrywając jedwabistym lakierem, dzięki któremu możemy podziwiać piękne, indywidualne dla każdego egzemplarza usłojenie. Z tą kolorystyką i fakturą gustownie harmonizują uchwyty, ornamenty i chwosty w kolorze starego złota.
Cechą wspólną poszczególnych mebli z kolekcji są umieszczone w górnej części brył, wysunięte do przodu, wyprofilowane gzymsy oraz bardzo podobne do nich w formie cokoły. Zarówno te fragmenty, jak i fronty szuflad czy elementy budowy łóżek pokryte są stylowymi rzeźbieniami. Zdobienia te przyciemniono we wgłębieniach, podkreślając jeszcze leżące u podłoża projektu, antyczne inspiracje.
Mimo tych inspiracji bryły mebli cechuje szlachetna prostota, dzięki czemu możemy je określić też mianem nowoczesnych.
Szuflady i drzwi z kolekcji wyposażone są w system cichego zamykania.

Wszystkie elementy kompletu występują także w kolorze drewna czereśni. Włoskie łóżko z ozdobnym przodem 160 x 200 TREVISO Avorio
Łóżko Treviso, jak wszystkie egzemplarze z tej klasycznej kolekcji, zwraca uwagę swoim wyrafinowaniem. Wygląd poszczególnych jego elementów zdradza staranność, z jaką zostały one wykonane.
Zagłówek oraz przednia ściana łóżka ozdobione zostały ręcznie rzeźbionymi ornamentami. Zdobienia te poddano procesowi także ręcznego patynowania celem nadania meblowi historycznego charakteru. W strukturę wezgłowia i przedniej ściany mebla wbudowano ponadto żeliwne, pomalowane na kolor starego złota elementy dekoracyjne w postaci wijącej się łodygi z dwoma delikatnymi listkami. Również one zostały przez włoskich mistrzów wykonane oraz postarzone manualnie.

W ogólnym zarysie formę mebla cechuje prostota, ale liczne zdobienia, stanowiące ukłon w stronę tradycji i klasyki, sprawiają, że wydaje się on także lekki i nie pozbawiony nuty romantyzmu. Dzięki temu, jest idealnym elementem wyposażenia tak szczególnie wymagającego pomieszczenia, jakim jest sypialnia.
Można do niego dokupić materac ortopedyczny i ramę ortopedyczną.
 Wymiary: 160 x 200 – powierzchnia spania
181 x 217 x 120 x 62 – ogólne wymiary
Łóżko to tylko element poglądowy całej kolekcji. W skład kompletu wchodzą ponadto: lustra, pufa, ława, szafy ubraniowe, komoda, szyfoniera, szafka nocna i toaletka. Wpisując w wyszukiwarkę słowo „Treviso” będziecie Państwo mieli szansę zapoznać się z całością oferty z tej kolekcji. 

Stelaż i materac nie są wliczone w cene łoża, trzeba je zakupić oddzielnie.

TREVISO - sypialnia

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły