0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Lustro AMBRA - meble włoskie

Producent: meble włoskie

Produkt archiwalny


Ilość :


AMBRA- sypialnia włoska MODUM - meble włoskie

Kolekcja Ambra to zestaw znakomitych włoskich mebli wyprodukowanych przez znaną firmę Camelgroup. Są one bardzo nowoczesne, a ich ciepły odcień sprawia, że wydają się też delikatne i naturalne. Na tle neutralnej, jakby jasnobursztynowej barwy mebli wspaniale prezentują się niklowane, ciemne uchwyty. Zostały one w ciekawy sposób wbudowane we fronty poszczególnych elementów wyposażenia. Meble posadowiono na chromowanych, smukłych nóżkach, które dodają im świeżości i lekkości.
Większość elementów kolekcji zbudowano z drewnianej płyty wykończonej wysokiej jakości okleiną w piaskowo-brzozowym kolorze. Pokryta ona została anty-żółknącym lakierem o najwyższej klasie higieniczności.
Wszystkie szafki i szuflady wyposażono w system cichego domykania, a poszczególne elementy struktury mebli poddano licznym testom wytrzymałościowo-jakościowym. W skład kolekcji wchodzą łóżka małżeńskie, lustra, łóżka pojedyncze, krzesła, szafki, komody, toaletka oraz pełna gama szaf  ubraniowych.

Prezentowane tutaj lustro, jak wszystkie elementy kolekcji Ambra, jest eleganckie i subtelne. Ciekawe rozwiązanie w postaci przesunięcia tafli w kierunku prawego, górnego rogu podłoża dodaje mu też oryginalności. Jest to mebel interesujący i wart zakupu, zarówno jako element towarzyszący innym elementom tej samej kolekcji, jak i jako produkt samodzielny.

Wymiary lustra: 90 X 2.2 X 120 cm
Podana cena jest ceną tylko za lustro
 
Gwarancja satysfakcji

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły