0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

lustro z kolekcji STORM, meble włoskie do sypialni

Producent: meble włoskie

Produkt archiwalny


Ilość :


STORM - włoskie meble do sypialni

KOLEKCJA STORM to kolekcja elegancka, przeznaczona przede wszystkich dla osób stawiających w urządzaniu wnętrz na niepozbawioną nuty oryginalności prostotę.
Złożona jest z jasnych mebli, które na pierwszy rzut oka zwracają uwagę regularnością swoich zewnętrznych kształtów.
Każdy komponent kolekcji wydaje się być dużą, prostokątną, pozbawioną widocznych nóżek bryłą.
Jednak swoista monumentalność tego zestawu jest złamana bardzo oryginalnym elementem w postaci dzielących fasadę każdego z tych mebli poziomych lub/i pionowych skośnych linii.
Fronty szuflad i drzwi szaf nie stanowią bowiem prostych kwadratów czy prostokątów, lecz tworzą ciekawe, nieregularne kształty usytuowane względem siebie dodatkowo w taki sposób,
by faktura drewna części znajdujących się w „sąsiedztwie” biegła w przeciwnym kierunku.
Jest to rozwiązanie bardzo interesujące, odzierające te duże, pojemne meble z ich surowości. Dzięki temu wydają się one nieco lżejsze i delikatniejsze. 
Meble pokryte zostały wzorem charakterystycznym dla wiązu, a jego bogactwo, dzięki charakterystycznym giętym i ciętym konturom, zostało w wyjątkowy sposób podkreślone.
 
LUSTRO STORM
Przeznaczone do poprzecznego powieszenia eleganckie, niestereotypowe lustro. Składa się na nie złożona z płyt o nieregularnych kształtach podstawa i naklejona na nie, pod „nieprostym” kątem tafla. Nie dość, że, jak każde lutro, mebel optycznie powiększy każde pomieszczenie, to jeszcze nada mu delikatny posmak ekstrawagancji.
Charakteryzujące sylwetkę tego lustra skośne linie to motyw przewodni mebli z kolekcji STORM. Dlatego szczególne wrażenie zrobi jako element towarzyszący innym meblom z tego cyklu.
To niebanalne lutro doskonale sprawdzi się w każdym eleganckim, minimalistycznie urządzonym domu. Bez względu na to, czy zechcemy ozdobić nim przedpokój, sypialnię, jadalnię czy salon.Gwarancja satysfakcji

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły