0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

szafka nocna z kolekcji STORM, meble włoskie

Producent: meble włoskie

Produkt archiwalny


Ilość :


STORM - włoskie meble do sypialni

KOLEKCJA STORM to kolekcja elegancka, ale przeznaczona przede wszystkich dla osób stawiających w urządzaniu wnętrz na nie pozbawioną nuty oryginalności prostotę.
Złożona jest z jasnych mebli, które na pierwszy rzut oka zwracają uwagę regularnością swoich zewnętrznych kształtów.
Każdy komponent kolekcji wydaje się być dużą, prostokątną, pozbawioną widocznych nóżek bryłą.
Jednak swoista monumentalność tego zestawu jest złamana bardzo oryginalnym elementem w postaci dzielących fasadę każdego z tych mebli poziomych lub/i pionowych skośnych linii.
Fronty szuflad i drzwi szaf nie stanowią bowiem prostych kwadratów czy prostokątów, lecz tworzą ciekawe, nieregularne kształty usytuowane względem siebie dodatkowo w taki sposób,
by faktura drewna części znajdujących się w „sąsiedztwie” biegła w przeciwnym kierunku.
Jest to rozwiązanie bardzo interesujące, odzierające te duże, pojemne meble z ich surowości. Dzięki temu wydają się one nieco lżejsze i delikatniejsze. 
Meble pokryte zostały wzorem charakterystycznym dla wiązu, a jego bogactwo, dzięki charakterystycznym giętym i ciętym konturom, zostało w wyjątkowy sposób podkreślone.
 
 
SZAFKA NOCNA STORM
Tym, co przede wszystkim zwraca uwagę w przypadku tej szafki jest kontrast między jej tradycyjną, prostą, niemal kwadratową bryłą, a ciekawym, oryginalnym frontem, na który składają się nieregularne, intrygująco  dziwne, fronty dwu szuflad. Krawędzie tych frontów są skośne, a kierunek w jakim biegną słoje szuflady górnej jest prostopadły do kierunku, w jakim biegną słoje szuflady dolnej. 
Tego typu konstrukcja frontów jest typowa dla mebli z kolekcji STORM. Dlatego też szafka będzie doskonale współgrać z łóżkiem małżeńskim z tego samego zestawu. Jest też jednak na tyle uniwersalna, że sprawdzi się także w zestawieniu z wieloma innymi meblami z oferty naszego sklepu. Każdemu wnętrzu jest w stanie dodać elegancji i oryginalności. 
Ten pojemny mebelek na pewno z powodzeniem spełni swoją funkcję miejsca do przechowywania nie tylko tych rzeczy, które użytkujemy tuż przed pójściem spać. Na jego blacie pozostanie dzięki temu sporo miejsca, które nasi klienci, zazwyczaj nie pozbawieni poczucia smaku i stylu, na pewno będą w stanie zapełnić jakąś pochodzącą z asortymentu naszego sklepu, niebanalną dekoracją. Szafki nocne i komody są fabrycznie zmontowane, przez co są bardzo twałe. 
Blat szafek i  komody ma specjalną dodatkową opcję , mianowicie blat tacę o strkturze metalu lub antymonu. Cena tego elementu to ok. 211 za sztukę.
Gwarancja satysfakcji

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły