0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

LUCE włoska kolekcja mebli do sypialnia salonu i jadalni

Producent: Meble Włoskie LUCE

Dostępność: Towar w magazynie- dostawa 24 h.

Dostępna ilość: 1

Wybierz artykuł ::

43 300,00 zł


Ilość :


przechowalniaGwarancja satysfakcji
 Cechy produktu
Kolor
optyka marmuru brązowego
SEND piaskowa brzoza
Materiał
płyta meblowa laminowana i lakierowana
metal pozłacany
szkło
Uchwyty
Metal misiądzowany
Nóżki materiał
Metal misiądzowany

Kolekcja LUCE firmy Adora to doskonała równowaga między prostym i minimalistycznym stylem współczesnego wyposażenia wnętrz a luksusowym designem typowym dla Made in Italy.
Ta nowa kolekcja stylowo i elegancko urządzi salon i sypialnie jadalnie, kolekcja LUCE to nowe spojrzenie na włoski design, w którym współczesna elegancja stanowi inspirację dla luksusowych wnętrz .
Komplet mebli  LUCE Light jest to prosta i minimalistyczna kolekcja, która podkreśla asymetrie dzięki kontrastującym materiałom i kształtom.
Leitmotivem kolekcji, oprócz elementu świetlnego, który nadaje jej nazwę( luce - światło) oraz asymetria czyli naprzemienne otwarte  i zamknięte  przestrzeniea w witrynach i komodach.  Asdymetria równiez przez współistnienie efektu jasnego onyksu (zimnego i błyszczącego) na wierzchu i bokach oraz wykończenia imitującego drewno zebrano (ciepłe i neutralne) na drzwiach
Nogi i uchwyty z metalu w kolorze szampana o satynowym wykończeniu są celowo minimalistyczne, aby zostawić główną rolę dla mebli, witryn komód.
Zarówno lustra, jak i światła wewnątrz elementów meblowych nadają kolekcji nadmiar jasności i współczesnego uroku.

LUCE Light to koncepcja umeblowania wnętrza we współczesnym wloskim stylu, nie tracąc z oczu dobrych materiałów, wyrafinowanego wzornictwa i luksusowych detali 

Kolekcja mebli LUCE jest dostępna w dwóch wersjach stylistycznych: Luce Light i Luce Dark  z wyrafinowanym wykończeniem imitującym marmur Portoro Gold 2.

Pierwsza z nich ma jasne wykończenie imitujące marmur Onyx, podczas gdy Luce Dark oferuje ciemniejszy odcień z wyrafinowanym wykończeniem imitującym marmur Portoro Gold.
Kolekcja LUCE firmy Adora obejmuje nowoczesną linie mebli do salonu meble pokojowe  i sypialni . Wersja Luce Light obejmuje pełną gamę mebli w kolorze jasnego Onyksu i wykończenia imitującego drewno Zebrano. Lustra powiększają przestrzeń, a beżowe odcienie wykończeń z drewna Zebrano i czyste, eleganckie linie tworzą lekkie i niezwykle harmonijne środowisk


Matriały użyte to
Korpusy :  płyta meblowa pokryta laminamem imitującym drewno ZEBRANO
Fronty :     płyta meblowa pokryta laminatem imitującym drewno
Fronty :     przyciemniane szkło
Nogi:         elementy aluminiu i metalu, pokryte satynową farbą w kolorze złota
Uchywty: 
elementy aluminiu i metalu, pokryte satynową farbą w kolorze złota


 reprezentuje nowe spojrzenie na włoski design, w którym współczesna elegancja stanowi inspirację dla luksusowych wnętrz. Linia Adora zwraca szczególną uwagę na zmieniające się gusta tych, którzy szukają piękna i wyrafinowanego, współczesnego stylu. Ta intuicja leży u podstaw Adory, luksusu na wyciągnięcie ręki, nazwy, która ucieleśnia całą filozofię projektowania. Adora, luksus na wyciągnięcie ręki, łączy luksus włoskiego designu z udanymi rozwiązaniami produktowymi. Dzięki temu marka dociera do szerokiej bazy klientów, oferując wybór wyrafinowanych wnętrz i zapewniając jakość od szczegółu do wykończenia. Kolekcja mebli Adora sygnalizuje nowe spojrzenie na klasykę, zapewniając glamour wnętrza i niepowtarzalny charakter.


Kolekcja Luce Light firmy Adora to współczesna kolekcja mebli, która została zaprojektowana, aby urządzić salon, jadalnię i sypialnię z elegancją i stylem. Jest to prosta i minimalistyczna kolekcja, która podkreśla asymetrie dzięki kontrastującym materiałom i kształtom. Leitmotivem kolekcji, oprócz elementu świetlnego, który nadaje jej nazwę, jest poszukiwanie równowagi między gęstością a przejrzystością, odniesieniami i wariacjami. Asymetria jest napędzana przez naprzemienne otwarte przestrzenie i zamknięte pojemniki, a także przez współistnienie efektu jasnego onyksu (zimnego i błyszczącego) na wierzchu i bokach oraz wykończenia imitującego drewno zebrano (ciepłe i neutralne) na drzwiach 1. Nogi i uchwyty z metalu w kolorze szampana o satynowym wykończeniu są celowo minimalistyczne, aby zostawić główną rolę dla mebli i gablotek. Zarówno lustra, jak i światła wewnątrz elementów meblowych nadają kolekcji nadmiar jasności, perspektywy i współczesnego uroku. Koncepcja umeblowania nagradza dynamizm i krawieckie wzornictwo typowe dla współczesnego stylu, nie tracąc z oczu dobrych materiałów, wyrafinowanego wzornictwa i luksusowych detali 1. Dodatkowo warto zauważyć, że Adora oferuje również kolekcję Luce Dark, która oferuje ciemniejszy odcień z wyrafinowanym wykończeniem imitującym marmur Portoro Gold 2.

8

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator
Baner Reklamowy - ASmarket

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły