0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

CHANTAL włoska drewniana witryna jedno drzwiowa prawostronna z szufladą

Producent: Meble włoskie CHANTAL

Dostępność: Dostawa 45 dni

Wybierz artykuł ::

8 490,00 zł


Ilość :


przechowalnia
 Cechy produktu
Kolor
orzech
biały
w innym kolorze
Materiał
100% Drewno
Montaż
zmontowane fabrycznie

Włoska drewniana witryna z jednymi drzwiami z prawym otwieraniem w klasycznym, współczesnym stylu z delikatnie ukształtowanymi bokami podstawy.
Ta witryna jest wyposażona w drzwi i 1 szufladę, zamkniętą w ramie z litego drewna.
Witryna  jest podtrzymywana przez  precyzyjnie ukształtowane i grawerowane nogi, jest to nowoczesny mebel, idealny dla osób poszukujących nowoczesnych i wyrafinowanych rozwiązań wyposażenia. Na froncie podstawy znajduje się przyjemna dekoracja florystyczna w formie reliefu, która może być wykonana w kolorze witryny lub w złocie, bądz srebrze.
Szuflady z cichym domykiem.

Wymiary witryny:

Długość: 85 cm.
Głębokość: 55 cm.
Wysokość: 213 cm.

Montaż: witryna nie wymaga montażu

Główne użyte materiały:

Profile i nogi: lite drewno jesionowe.
Panele: płyta stolarska lub sklejka z okleiną z jesionu.
Oparcia: drewno wielowarstwowe.
Szuflady: sklejka.

Kolekcja „Chantal”: Kolekcja „Chantal” to kolekcja klasycznych mebli w stylu współczesnym, przeznaczona dla osób poszukujących mebli nowoczesnych, ale nie banalnych. Konstrukcja inspirowana najlepszą włoską tradycją, z wykorzystaniem wyselekcjonowanych surowców i dopracowanych technik konstrukcyjnych. Wszystkie meble wykonane są z litego drewna, płyty stolarskiej i sklejki i można je spersonalizować za pomocą reliefowych dekoracji florystycznych. Reliefy te mogą być wykonane w tym samym kolorze co meble, z bardzo wyrafinowanym efektem ton w ton, lub mogą być pokryte złotem lub srebrem płatkowym. Dostępne główne wykończenia: Kolekcja Chantal zbudowana jest w całości z drewna, co pozwala na tworzenie zarówno lakierowanych kolorów z otwartymi porami, jak i ciepłych wykończeń w odcieniach orzecha i wiśni. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest z pewnością biały lakierowany kolor ze srebrnymi detalami, co można docenić we współczesnych, eleganckich i wyrafinowanych kontekstach wyposażenia.

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły