0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

La Star beige - pufa z kompletu La Star

Producent: meble włoskie

Produkt archiwalny


Ilość :


La Star beige - pufa z kompletu La Star
Elegancka, lekko połyskująca pufa utrzymana w stonowanym odcieniu spojonego beżu. Na powierzchni pokrywającej tapicerkę skóry wyżłobiono wzór przypominający skórę krokodyla. Niezwykle piękny i wyrafinowany w swojej prostocie mebel.
Wymiary: 50 x 50 x 46 cm

Pochodzi z kolekcji La Star. W skład tego zestawu wchodzą także: ławki, lustra, łóżka, szafy, toaletka, krzesła, bufety i  witryny. Prosimy wpisać w wyszukiwarce „La Star”, by zapoznać się z całością kolekcji.

Włoska kolekcja La Star to komplet bardzo szykowny i wyrafinowany. Proste, lekkie, nowoczesne formy pokryte zostały lakierem o wybitnie wysokim połysku. Meble dzięki temu pięknie błyszczą, rozświetlając pomieszczenie i dodając mu szyku.
Ich cechą charakterystyczną jest także otoczenie każdego frontu ramą. Ramę tę ukształtowano w sposób falisty, co sprawia, że połysk wydaje się być jeszcze bardziej intensywny. Na złączeniach ramę wzbogacono chromowanymi wstawkami. Ponadto, każda z brył posadowiona została na chromowanych cokołach, przez co wydają się one niemal unosić ponad powierzchnią ziemi.
Komplet jest niezwykle gustowny i wyjątkowo reprezentacyjny.
Wszystkie szuflady i drzwi wyposażono w system cichego zamykania.
Zestaw występuje w kolorze czarnym, białym oraz beżowym.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły