0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

EXODUS - włoski stół rozkładany ze szklanym blatem 180

PROMOCJA!

Producent: TG Point Italia

Dostępność: PD- dostawa 14-21 dni

Oszczędzasz: -34%

6 790,00 zł 10 365,00 zł


Ilość :


przechowalnia

włoski prostokątny stół laminowany z wstawkami z blachy , rozkładany 180 x 90

Prostokątny stół Exodus 180 firmy Target z laminatu pozwala na uzupełnienie pięknej i łatwej jadalni o praktyczności i wzornictwie.
EXODUS to rozkładany stół w stylu vintage dostępny w dwóch wariantach EXODUS 140 i EXODUS 180.
W obu przypadkach przykład prostej elegancji zastosowanej dla wygody: niewiele innych stołów może być tak wszechstronnych.
 Oba modele EXODUS są wyposażone w porowate płytki laminowane z neutralnymi wstawkami z blachy na profilach zewnętrznych i wewnętrznej stronie nogi.
Materiały i detale, które sprawiają, że EXODUS jest jednym z najgorętszych modeli designerskich i stołem, który można łatwo dopasować do każdej kuchni lub salonu, nie tylko klasyki - przede wszystkim dzięki dostępnym wykończeniom: strukturę i najlepsze wykończenia można w rzeczywistości wybierać spośród efekt bobra, rustykalny, rustykalny biały i pustynny.
Dwa stoły, wiele możliwych rozmiarów.
Wytrzymałość dwóch modeli EXODUS polega również na ich możliwości rozbudowy: EXODUS 140 może w rzeczywistości przejść od średniej wielkości stołu kuchennego z czterema siedzeniami (144 cm długości) do prawdziwego stołu w jadalni z dziesięcioma siedzeniami ( dzięki dwóm przedłużeniom o długości 40 cm); tak jak EXODUS 180 można powiedzieć, że jest prawdziwym stołem dziennym, który można natychmiast zaadaptować na specjalne okazje, mogąc przejść od podstawowej długości 184 cm do 229 i 274 cm ,tworząc miejsce odpowiednio dla dziesięciu i dwunastu osób.

Wymiary: 184/229/274 x 90 x h. 75 cm

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły