0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

STRATOS - włoski drewniany+metalowy stół rozkładany ze szklanym blatem

PROMOCJA!

Producent: TG Point Italia

Dostępność: OFERTA SPECJALNA - do wyczerpania zapasów

Oszczędzasz: -42%

6 235,00 zł 10 670,00 zł


Najniższa cena z 30 dni: 10 670,00 zł

Ilość :


przechowalnia

włoski stół rozkładany  z wysuwanym prostokątnym szklanym blatem i nogami z laminatu

Meble te, oprócz spełniania fundamentalnej roli, są w stanie uzupełnić wnętrze pomieszczeń dzięki materiałom pierwszej jakości i unikalnemu projektowi.
Czeka na Ciebie stół Stratos z podpisem Target Point w laminacie, który dostosowuje się do charakteru otoczenia, łącząc funkcjonalność i styl.
Zapraszamy ten model oraz wszystkie propozycje  Vintage kolekcji STRATOS z laminatu Target Point w naszym sklepie,są to  idealne modele do designerskich pomieszczeń.
Jadalnia i salon to domowe pokoje przeznaczone na spotkania towarzyskie, posiłki przy stole lub imprezy z rodziną i przyjaciółmi. W dostępnej u nas bogatej serii rozwiązań Target Point znajduje się również model będący przykładem całej jakości gwarantowanej przez markę.
Stoły rozkładane wysokiej jakości do obecnych domów, w tym te, które prezentujemy w naszym sklepie, można również wstawiać z wysoką estetyką do nowoczesnych przestrzeni.

DOSTĘPNE WERSJE KOLORYSTYCZNE :

* nogi laminowane laminatem wysokiej jakości , mechanizm aluminiowy plus blat szklany przezroczysty.Wymiary: 200-300 x 100 x h. 75 cm

OFERTA do wyczerpania zapasów

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły