0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Atena - szafka rtv

Producent: meble włoskie

Dostępność: Dostawa 30 dni

Wybierz kolor: :
Wybierz szafkę::

4 319,00 zł


Ilość :


przechowalnia

Atena - szafka rtv
Okazała, ale niepozbawiona wdzięku szafka RTV. Złoto-czarne antyczne zdobienia na tle utrzymanych na wysoki połysk frontów prezentują się wyjątkowo szykownie.
Wymiary: 60,50 x 51 x 109 cm

Szafka RTV stanowi element kolekcji Atena. Z tego zestawu mamy też do wyboru witryny, stoliki, bufety, lustra, krzesła, stoły, meble RTV i krzesła. Prosimy wpisać w wyszukiwarce „Atena”, by zapoznać się z pozostałymi elementami kompletu.

Kolekcja Atena to włoski zestaw mebli do jadalni i salonu. Wykonany został z płyty pokrytej grubą warstwą lakieru o wysokim połysku. Dzięki temu kolekcja pięknie lśni, a jej blask pozostanie równie intensywny przez kolejne dziesięciolecia. Meble są ponadczasowe nie tylko z uwagi na jakość wykonania, lecz także ze względu na klasyczny styl. Tworzące ich podstawę formy gzymsowe oraz złoto-czarne zdobienia w postaci greckiego Meandra stanowią bezpośrednie nawiązanie do czasów Starożytności. Cały zestaw odwołuje się zasadniczo nie tyle do klasyki, co do twórczości słynnego projektanta Gianniego Versace, który bardzo często wykorzystywał motywy z przeszłości tworząc wnętrza wytworne i luksusowe. Kolekcja Atena z pewnością każde pomieszczenie uczyni eleganckim, reprezentacyjnym i prestiżowym.

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły