0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Atena - lustro do bufetu

Producent: meble włoskie

Dostępność: Dostawa 30 dni

Wybierz kolor: :
Wybierz lustro ::

2 561,00 zł


Ilość :


przechowalnia

Atena - lustro do bufetu
Eleganckie, reprezentacyjne lustro w stylu starożytnej Grecji. Jego rama została pokryta wysokiej jakości lakierem oraz wzbogacona złoto-czarnymi zdobieniami.
Wymiary: 60 x 120 x 45 cm

Lustro stanowi element kolekcji Atena. Z tej kolekcji mamy też do wyboru witryny, stoliki, bufety, krzesła, stoły, meble RTV i krzesła. Prosimy wpisać w wyszukiwarce „Atena”, by zapoznać się z pozostałymi elementami zestawu.

Kolekcja Atena to włoski zestaw mebli do jadalni i salonu. Wykonany został z płyty pokrytej grubą warstwą lakieru o wysokim połysku. Dzięki temu kolekcja pięknie lśni, a jej blask pozostanie równie intensywny przez kolejne dziesięciolecia. Meble są ponadczasowe nie tylko z uwagi na jakość wykonania, lecz także ze względu na klasyczny styl. Tworzące ich podstawę formy gzymsowe oraz złoto-czarne zdobienie w postaci greckiego ornamentu zwanego Meandrem stanowią bezpośrednie nawiązanie do czasów Starożytności. Cały zestaw odwołuje się zasadniczo nie tyle do klasyki jako takiej, co do twórczości słynnego projektanta Gianniego Versace, który bardzo często wykorzystywał motywy starożytne tworząc wnętrza wytworne i  luksusowe. Kolekcja Atena z pewnością każde pomieszczenie uczyni eleganckim, reprezentacyjnym i prestiżowym.

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły