0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Atena - stolik caffe

Producent: meble włoskie

Dostępność: Dostawa 30 dni

2 694,00 zł


Ilość :


przechowalnia
 Cechy produktu
Artykuł
stolik kawowy, ława
Kolor
kość słoniowa
Wykończenie
wysoki połysk lakier poliestrowy
Materiał
płyta laminowana,MDF,PU
Kolekcja
Tak

Atena - włoski stylowy stolik caffe w kolorze kewmowym wysoki połsk
Stolik kawowy inspirowany stylistyką starożytnej Grecji. Blat został pokryty wysokiej jakości, lśniącym lakierem oraz otoczony złoto-czarnym zdobieniem. Ciekawe jest złożone z dwu, postarzanych kolumienek posadowienie. Mebel jest wyrazisty, elegancki i okazały. Historyczna klasyka w najlepszym wydaniu.
Wymiary: 60 x 120 x 45 cm

Stolik stanowi element kolekcji Atena. Z tego zestawu mamy też do wyboru witryny, bufety, lustra, stoły, meble RTV i krzesła. Prosimy wpisać w wyszukiwarce „Atena”, by zapoznać się z pozostałymi elementami zestawu.

Kolekcja Atena to włoski komplet mebli do jadalni i salonu. Wykonany został z płyty pokrytej grubą warstwą lakieru o wysokim połysku. Dzięki temu kolekcja pięknie lśni, a jej blask pozostanie równie intensywny przez kolejne dziesięciolecia. Meble są ponadczasowe nie tylko z uwagi na jakość wykonania, lecz także ze względu na klasyczny styl. Tworzące ich podstawę formy gzymsowe oraz złoto-czarne zdobienia w postaci greckiego Meandra stanowią bezpośrednie nawiązanie do czasów Starożytności. Cały zestaw odwołuje się zasadniczo nie tyle do klasyki, co do twórczości słynnego projektanta Gianniego Versace, który bardzo często wykorzystywał motywy z przeszłości tworząc wnętrza wytworne i luksusowe. Kolekcja Atena z pewnością każde pomieszczenie uczyni reprezentacyjnym i prestiżowym.

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły