0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Milady - łożko do sypialni

Producent: asmeble.pl

Dostępność: Towar na zamówienie

Wybierz wymiary pow. spania:

2 425,00 zł

Ilość :

Meble włoskie, wyprodukowane z materiałów o wysokiej jakości paramentrach wg norm UNII EN 309 klas higieniczności  E1. Korpusy pokryte okleiną w kolorze orzecha włoskiego również fronty okleinowane są okleiną imitującą intarsję w drewnie, pokryte grubą warstwą wysokiej jakości  lakieru poliestrowego z efektem wysokiego połysku. Meble pokryte lakierem poliestrowym błyszczą się przepięknie i rozświetlają pomieszczenie, w którym się znajdują, a przy tym są wyjątkowo trwałe w użytkowaniu. Powłoka z lakieru poliestrowego o wysokim współczynniku głębi.

 Meble w stylu klasycznym odznaczają sie ponadczasowościa(będa zawsze na czasie), nie ulegaja zmieniającym się modom i trendom.

Komoda i szafki nocne - prezetują się ekskluzywnie, ten model dodatkowo ma zastosowane cokoliki a blaty wykonane z MDF - EN 316 klasa higieniczności  E1. We frontowej części doklejone są małe frezowane  i pozłacane elementy ozdobne /foto/, gdzie w połączeniu z cyrkonią w uchwycie całość przepięknie lśni i mieni się blaskiem.

                    

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

1 10

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY