0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

LEONARDO LUX KOMODA RTV - ekskluzywny komplet do jadalni z meandrem Versace, włoskie meble

Producent: meble włoskie

Dostępność: Dostawa 14 dni

7 022,00 zł


Ilość :


przechowalnia

Kolekcja LEONARDO Kolekcja Leonardo to meble dedykowane do jadalni, które z pewnością podbiją serca miłośników ponadczasowego piękna.
Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji były książęce i arystokratyczne salony pałacowe. Charakterystyczną cechą kolekcji są meandry w stylu Versace.
Te złocone, lecz jakże subtelne ornamenty, w połączeniu z beżowym kolorem o perłowej poświacie frontów, podkreślają ich wyrafinowany wygląd, sprawiając, że w pomieszczeniu zapanuje elegancja i luksus.
Bogactwo brył kolekcji daje możliwość ich dowolnego komponowania.
Wybierając spośród komód, witryn, stołów i krzeseł oraz luster można stworzyć aranżację, która zapewni Tobie i gościom przyjemność codziennego obcowania z pięknem.Komody
Komody z kolekcji Leonardo, to wyjątkowo piękne meble, które doskonale wkomponują się w pałacowy styl każdej jadalni. Doskonałe połączenie ze sobą subtelności beżowego koloru o perłowej poświacie oraz złoceń na wzór meandrów Versace jest sposobem na wprowadzenie do wnętrza blasku i wyrafinowania, a nawet wręcz luksusu. Te jakże funkcjonalne meble to nie tylko okazja do uporządkowania wielu rzeczy, lecz również możliwość ustawienia wszelkich ozdób podkreślających charakter pomieszczenia.

Kliknij, aby zapoznać się z całą kolekcją LEONARO LUX 

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły