0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

ONDA- szafa 5/D drzwi pełne meble włoskia Art Deco w kolorze białym

Producent: meble włoskie

Dostępność: Towar na zamówienie

6 679,00 zł

Ilość :

Kolekcja Onda w kolorze białym to nowoczesny i funkcjonalny zestaw mebli do sypialni. Piękny, wysoki połysk, nieskomplikowane formy i chromowane dodatki sprawiają, że komplet jest bardzo elegancki. Niewątpliwie Onda nawiązuje do popularnego w okresie międzywojennym stylu Art Deco. Styl ten cechowały bowiem proste, geometryczne formy, ciemna kolorystyka, duże rozmiary oraz połyskujące powierzchnie i dodatki. Tak więc Onda, choć wydaje się być supernowoczesna, w pewnym sensie czerpie też z przeszłości. Połączenie współczesności z tym, co było stanowi o wyjątkowości tego kompletu.

Meble wykonano zgodnie z normami unijnymi, poddając ich poszczególne elementy licznym testom wytrzymałościowo-jakościowym. Powstały z płyty meblowej pokrytej wysokiej jakości lakierem poliestrowym. Zastosowano tu też nowoczesne systemy prowadnic na rolkach. Kolekcja dostępna jest też w kolorze białym.

 

Szafa ubraniowa pięciodrzwiowa z drewnianymi drzwiami na zawiasy to duży, prosty i niezwykle praktyczny mebel,  którego urodę podkreśla wysoki połysk. Harmonijnie komponuje się on z efektownymi, chromowanymi uchwytami, w które dodatkowo wbudowano prostokąty z błyszczącymi kryształkami Svarovskiego. Wnętrze mebla pokryto tkaninopodobnym materiałem: odpornym na wilgoć i zarysowania. Szafa wyposażona jest też w bogaty system elementów wspomagających przechowywanie. System ten, na życzenie klienta, może ulec rozbudowie. Szafa dostępna jest też w kolorze białym i z drzwiami pokrytym lustrem.

Wymiary: 232 x 60, 6 x 228

 

Cena dotyczy tylko tego konkretnego egzemplarza z kolekcji szafy 5/d drzwi gładkie białe. W skład zestawu nocnego Onda oprócz niego wchodzą: lustra, komody, łóżka, szafki nocne, szezlongi i pufy.

Proszę wpisać w wyszukiwarce „Onda”, a będziecie Państwo mieli możliwość zapoznać się z całością oferty z tej kolekcji.  

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

1 10

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY