0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

ławeczka TORRIANI orzech bez wałeczków meble do sypialni w stylu klasycznym

Producent: Meble włoskie TORRIANI

Dostępność: PD Zamów do 12.11 dostawa po 02.12

3 065,00 zł


Ilość :


przechowalniaGwarancja satysfakcji

ŁAWECZKA ORZECH TORIANI- ECO to piękny przykład staranności, z jaką całą kolekcję wykonano i pomysłowości, z jaką została ona zaprojektowana. Nogi zostały wycięte w kształt łagodnej fali, co harmonizuje ze sposobem, w jaki uformowano siedzisko. Zarówno, wykonane z całości z drewna, o klasycznym charakterze. W ogólnym zarysie cechuje prostota i nowoczesność formy, ale dzięki subtelnej, stylowej formie, nabiera ono nutki sentymentalności i romantyzmu. Stąd też jest idealnym elementem wyposażenia tak szczególnie wymagającego pomieszczenia, Wpisując w wyszukiwarkę słowo „Treviso” będziecie Państwo mieli szansę zapoznać się z całością oferty z tej kolekcji.


wymiary 137x 43 x 68 cm

Sypialnia TORIANI to ekskluzywny komplet mebli produkcji włoskiej. Zestaw zachwyca elegancją, kunsztownością wykonania oraz stonowanym wybarwieniem.
Meble zostały w całości niemalże wykonane z litego drewna jesionu. Wykończono je w kolorze kości słoniowej, pokrywając jedwabistym lakierem, dzięki któremu możemy podziwiać piękne, indywidualne dla każdego egzemplarza usłojenie. Z tą kolorystyką i fakturą gustownie harmonizują uchwyty, ornamenty i chwosty w kolorze starego złota.
Cechą wspólną poszczególnych mebli z kolekcji są umieszczone w górnej części brył, wysunięte do przodu, wyprofilowane gzymsy oraz bardzo podobne do nich w formie cokoły. Zarówno te fragmenty, jak i fronty szuflad czy elementy budowy łóżek pokryte są stylowymi rzeźbieniami. Zdobienia te przyciemniono we wgłębieniach, podkreślając jeszcze leżące u podłoża projektu, antyczne inspiracje.
Mimo tych inspiracji bryły mebli cechuje szlachetna prostota, dzięki czemu możemy je określić też mianem nowoczesnych.
Szuflady i drzwi z kolekcji wyposażone są w system cichego zamykania.
Wszystkie elementy kompletu występują także w kolorze drewna czereśni.

ŁAWECZKA AVORIO TORIANI  BEZ WAŁECZKÓW-MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły