0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

lustro witrażowe TORRIANI AVORIO meble do sypialni w stylu klasyczny

Producent: Meble włoskie TORRIANI

Dostępność: PD Zamów do 06.10 dostawa po 18.10

2 204,00 zł


Ilość :


przechowalniaGwarancja satysfakcji

LUSTRO TORRIANI avorio włoski Lustro witrażowe z kolekcji Torriani zawiera w sobie tak wiele motywów charakterystycznych dla całego zestawu, że staje się wprost elementem niezbędnym każdej aranżacji złożonej z mebli z tego kompletu. Jego górna krawędź została ukształtowana w formie łagodnego, „katedralnego” łuku, a wzdłuż obrzeży jego tafli biegnie delikatne wyżłobienie w formie cienkiej wstęgi zawijającej się w arabeskę. Dodatkowo wewnętrzna krawędź ramy zdobiona jest szeregiem drobnych „łuków”.Wielkości i splendoru dodają również dołączane lustra zmieniając formę całej bryły powiększając fizycznie całość. Lustro witrażowe bo tak powinnyśmy je nazwać prezentuje wyjątkowo wytwornie.

Wymiary
wysokość 96 cm
szerokość 133 cm
głębokość 3 cm
Sypialnia TORIANI to ekskluzywny komplet mebli produkcji włoskiej. Zestaw zachwyca elegancją, kunsztownością wykonania oraz stonowanym wybarwieniem.
Meble zostały w całości niemalże wykonane z litego drewna jesionu. Wykończono je w kolorze kości słoniowej, pokrywając jedwabistym lakierem, dzięki któremu możemy podziwiać piękne, indywidualne dla każdego egzemplarza usłojenie. Z tą kolorystyką i fakturą gustownie harmonizują uchwyty, ornamenty i chwosty w kolorze starego złota.
Cechą wspólną poszczególnych mebli z kolekcji są umieszczone w górnej części brył, wysunięte do przodu, wyprofilowane gzymsy oraz bardzo podobne do nich w formie cokoły. Zarówno te fragmenty, jak i fronty szuflad czy elementy budowy łóżek pokryte są stylowymi rzeźbieniami. Zdobienia te przyciemniono we wgłębieniach, podkreślając jeszcze leżące u podłoża projektu, antyczne inspiracje.
Mimo tych inspiracji bryły mebli cechuje szlachetna prostota, dzięki czemu możemy je określić też mianem nowoczesnych.
Szuflady i drzwi z kolekcji wyposażone są w system cichego zamykania.
Wszystkie elementy kompletu występują także w kolorze drewna czereśni.

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły