0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Lustro duże TORRIANI AVORIO

Producent: meble włoskie

Dostępność: Dostawa 14 dni

1 392,00 zł


Ilość :


przechowalnia
ASmeble.pl - u nas zawsze Gwarancja Satysfakcji 14 dni.

Kolekcja Torriani VIP to idealne połączenie słynnej włoskiej kreatywności i wyczucia stylu z wysokiej jakości materiałami. Najważniejsze fragmenty tego kompletu powstały z litego drewna, wykończonego w kolorze orzecha włoskiego.
Meble te zwracają uwagę swoją okazałością i reprezentacyjnością. Jednocześnie jest to komplet elegancki i niepozbawiony ciepła. Krawędzie poszczególnych elementów zestawu są zaokrąglone, środkowe ich części zostały pięknie uwypuklone, a ramy pokryto w najbardziej widocznych miejscach delikatnym rzeźbieniem w formie arabeski (wić roślinna). Pojawiają się też ciekawe intarsje.
Na połyskującej powierzchni subtelnie pofalowanych, orzechowych fragmentów tego kompletu odbywa się ciekawa gra światłocienia podkreślając jeszcze charakteryzujący tę kolekcję styl i wyrafinowanie.
Kolekcja Torriani VIP występuje także w kolorze kości słoniowej.

Lustro duże TORRIANI kol - avorio
Lustro duże z kolekcji Torriani zawiera w sobie tak wiele motywów charakterystycznych dla całego zestawu, że staje się wprost elementem niezbędnym każdej aranżacji złożonej z mebli z tego kompletu.
Jego górna krawędź została ukształtowana w formie łagodnego, „katedralnego” łuku, a wzdłuż obrzeży jego tafli biegnie delikatne wyżłobienie w formie cienkiej wstęgi zawijającej się w arabeskę. Dodatkowo wewnętrzna krawędź ramy zdobiona jest szeregiem drobnych „łuków”.
Całość prezentuje wyjątkowo wytwornie.
Wymiary: 160 x 87 cm

Lustro to tylko element poglądowy kolekcji Torriani. Oprócz niego mamy w ofercie witryny, bufety, komody RTV, komody innego typu, krzesła, biblioteczki, biurka, panele RTV i stoły.

TORIANI- jadalnia wloska


TORIANI - sypialnia włoska


Toriani Gabinet

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY