0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Krzesło TORRIANI DAY ORZECH włoski włoskie meble włoskie w stylu klasycznym

Producent: Meble włoskie TORRIANI

Dostępność: PD Dostawa 30 dni

Akcja Rabatowa obowiązuje do 30 kwietnia 2023.

1 570,00 zł


Ilość :


przechowalnia
ASmeble.pl - u nas zawsze Gwarancja Satysfakcji 14 dni.

Krzesło TORRIANI orzech włoski Krzesło z litego drewna bukowego. Jego przednie nogi są antycznie wyrzeźbione, a tylne mają krawędzie proste i zostały lekko wygięte w dolnej części do tyłu. Tapicerowane oparcie ozdobione jest wyżłobionym w drewnie, typowym dla całej kolekcji ornamentem arabeskowym. Urok tego mebla podkreśla dodatkowo fakt, że oparcie w górnej części odchyla się do tyłu i jest szersze niż w dolnej. Mebel staje się dzięki temu ciekawszy i lżejszy, choć generalnie sprawia wrażenie bardzo solidnego i wygodnego. Element pięknie harmonizujący ze stołami z tej samej kolekcji.Wymiary: 50 x 59 x 102 cmKrzesło to tylko element poglądowy kolekcji Torriani. Oprócz niego mamy w ofercie witryny, bufety, komody RTV, komody innego typu, stoły, biblioteczki, biurka, panele RTV i lustra.


Kolekcja Torriani VIP to idealne połączenie słynnej włoskiej kreatywności i wyczucia stylu z wysokiej jakości materiałami. Najważniejsze fragmenty tego kompletu powstały z litego drewna, wykończonego w kolorze orzecha włoskiego.
Meble te zwracają uwagę swoją okazałością i reprezentacyjnością. Jednocześnie jest to komplet elegancki i niepozbawiony ciepła. Krawędzie poszczególnych elementów zestawu są zaokrąglone, środkowe ich części zostały pięknie uwypuklone, a ramy pokryto w najbardziej widocznych miejscach delikatnym rzeźbieniem w formie arabeski (wić roślinna). Pojawiają się też ciekawe intarsje.
Na połyskującej powierzchni subtelnie pofalowanych, orzechowych fragmentów tego kompletu odbywa się ciekawa gra światłocienia podkreślając jeszcze charakteryzujący tę kolekcję styl i wyrafinowanie.
Kolekcja Torriani VIP występuje także w kolorze kości słoniowej.
 
 

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły