0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

TREVISO Avorio Włoska szafa drewniana 2 drzwiowa MINI przesuwna bez luster

Producent: meble włoskie

Dostępność: PD Zamów do 25.10 dostawa po 02.11

9 654,00 zł


Ilość :


przechowalniaGwarancja satysfakcji

Sypialnia Treviso to ekskluzywny komplet mebli produkcji włoskiej. Zestaw zachwyca elegancją, kunsztownością wykonania oraz stonowanym wybarwieniem.
Meble zostały w całości niemalże wykonane z litego drewna jesionu. Wykończono je w kolorze kości słoniowej, pokrywając jedwabistym lakierem, dzięki któremu możemy podziwiać piękne, indywidualne dla każdego egzemplarza usłojenie. Z tą kolorystyką i fakturą gustownie harmonizują uchwyty, ornamenty i chwosty w kolorze starego złota.
Cechą wspólną poszczególnych mebli z kolekcji są umieszczone w górnej części brył, wysunięte do przodu, wyprofilowane gzymsy oraz bardzo podobne do nich w formie cokoły. Zarówno te fragmenty, jak i fronty szuflad czy elementy budowy łóżek pokryte są stylowymi rzeźbieniami. Zdobienia te przyciemniono we wgłębieniach, podkreślając jeszcze leżące u podłoża projektu, antyczne inspiracje.
Mimo tych inspiracji bryły mebli cechuje szlachetna prostota, dzięki czemu możemy je określić też mianem nowoczesnych.
Szuflady i drzwi z kolekcji wyposażone są w system cichego zamykania.
Wszystkie elementy kompletu występują także w kolorze drewna czereśni.  

Włoska szafa drewniana 2 drzwiowa MINI  przesuwna bez luster 
Szafa z kolekcji Treviso posiada wszystkie stylowe cechy kolekcji, ale jako że jest meblem dużym i dość monumentalnym, tym co przede wszystkim w jej przypadku uderza jest niepozbawiona nuty nowoczesności prostota. Wrażenie to potęgują jeszcze nieskomplikowane, pionowe uchwyty wbudowane we fronty drzwi. Wnętrze szafy można doposażyć z szereg akcesoriów ułatwiających przechowywanie: rurki, półki i komplet szuflad oraz lustra do naklejenia na drzwi.
Wymiary:  170 x 70 x 240 cm
Szafa to tylko element poglądowy całej kolekcji. W skład kompletu wchodzą ponadto: szyfoniera, pufa, ława, toaletka, łóżka, komoda, lustra i szafka nocna. Wpisując w wyszukiwarkę słowo „Treviso” będziecie Państwo mieli szansę zapoznać się z całością oferty z tej kolekcji.

TREVISO - sypialnia

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły