0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

TREVISO Avorio włoska toaletka, sekretarzyk - do sypialni w stylu klasycznym

Producent: meble włoskie

Dostępność: Dostawa 14 dni

4 559,00 zł


Ilość :


przechowalniaGwarancja satysfakcji

Sypialnia Treviso to ekskluzywny komplet mebli produkcji włoskiej. Zestaw zachwyca elegancją, kunsztownością wykonania oraz stonowanym wybarwieniem.
Meble zostały w całości niemalże wykonane z litego drewna jesionu. Wykończono je w kolorze kości słoniowej, pokrywając jedwabistym lakierem, dzięki któremu możemy podziwiać piękne, indywidualne dla każdego egzemplarza usłojenie. Z tą kolorystyką i fakturą gustownie harmonizują uchwyty, ornamenty i chwosty w kolorze starego złota.
Cechą wspólną poszczególnych mebli z kolekcji są umieszczone w górnej części brył, wysunięte do przodu, wyprofilowane gzymsy oraz bardzo podobne do nich w formie cokoły. Zarówno te fragmenty, jak i fronty szuflad czy elementy budowy łóżek pokryte są stylowymi rzeźbieniami. Zdobienia te przyciemniono we wgłębieniach, podkreślając jeszcze leżące u podłoża projektu, antyczne inspiracje.
Mimo tych antycznych cytatów bryły mebli cechuje szlachetna prostota, dzięki czemu możemy je określić też mianem nowoczesnych.
Szuflady i drzwi z kolekcji wyposażone są w system cichego zamykania.
Wszystkie elementy kompletu występują także w kolorze drewna czereśni.

Włoska toaletka, sekretarzyk TREVISO Avorio
Toaletka to miejsce, którego funkcją jest dbałość o piękno naszego ciała. Z toaletką z kolekcji Treviso proces ten będzie prostszy, przyjemniejszy i lepiej zorganizowany. Mebel posiada aż cztery szuflady. W centralnej części toaletki wbudowano ponadto zamykane lustro, pod którego blatem znajduje się dodatkowe miejsce do przechowywania. Tuż nad blatem lustra wyprofilowano tylną ścianę toaletki w kształt półkola tworząc symboliczne miejsce na wieszane lustro owalne z tej samej kolekcji.
Poniekąd z wielofunkcyjności mebla wynika bogactwo jego form. Oprócz typowych dla wszystkich elementów zestawu rzeźbień i postarzeń na frontach szuflad mamy tu ciekawie wyprofilowane nogi i pofalowane brzegi blatu. Ogólny wygląd toaletki nasuwa skojarzenia ze stylem charakterystycznym dla arystokratycznej Francji. Może dzięki swojej funkcjonalności i urodzie mebel ten zapewni nam wygląd podobny do tego, którym mogły się poszczycić francuskie królowe?
Wymiary:  123 x 46 x 95 cm
Toaletka to tylko element poglądowy całej kolekcji. W skład kompletu wchodzą ponadto: szyfoniera, pufa, ława, szafy ubraniowe, łóżka, komoda, lustra i szafka nocna. Wpisując w wyszukiwarkę słowo „Treviso” będziecie Państwo mieli szansę zapoznać się z całością oferty z tej kolekcji.

TREVISO - sypialnia

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY