0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

TREVISO Avorio Włoskie lustro drewniane - beżowe meble do sypialni w stylu klasycznym

Producent: meble włoskie

Dostępność: PD Zamów do 04.06 dostawa po 14.06

1 424,00 zł


Ilość :


przechowalniaGwarancja satysfakcji


Włoskie lustro drewniane TREVISO Avorio
Lustro z kolekcji Treviso jest, jak wszystkie elementy zestawu, stylowe, ale nie pozbawione też oryginalności. Szczególnie ożywcza jest tu koncepcja uformowania gzymsu w górnej części i swoistego cokołu w dolnej części ramy. Dzięki temu lustro idealnie harmonizuje i pięknie wygląda w zestawieniu z wszystkimi pozostałymi elementami kolekcji.
Wymiary:  88 x 8 x 106 cm

Lustro to tylko element poglądowy całej kolekcji. W skład kompletu wchodzą ponadto: szyfoniera, pufa, ława, szafy ubraniowe, łóżka, komoda, szafka nocna i toaletka. Wpisując w wyszukiwarkę słowo „Treviso” będziecie Państwo mieli szansę zapoznać się z całością oferty z tej kolekcji.

Sypialnia Treviso to ekskluzywny komplet mebli produkcji włoskiej. Zestaw zachwyca elegancją, kunsztownością wykonania oraz stonowanym wybarwieniem.
Meble zostały w całości niemalże wykonane z litego drewna jesionu. Wykończono je w kolorze kości słoniowej, pokrywając jedwabistym lakierem, dzięki któremu możemy podziwiać piękne, indywidualne dla każdego egzemplarza usłojenie. Z tą kolorystyką i fakturą gustownie harmonizują uchwyty, ornamenty i chwosty w kolorze starego złota. 
Cechą wspólną poszczególnych mebli z kolekcji są umieszczone w górnej części brył, wysunięte do przodu, wyprofilowane gzymsy oraz bardzo podobne do nich w formie cokoły. Zarówno te fragmenty, jak i fronty szuflad czy elementy budowy łóżek pokryte są stylowymi rzeźbieniami. Zdobienia te przyciemniono we wgłębieniach, podkreślając jeszcze leżące u podłoża projektu, antyczne inspiracje. 
Mimo tych inspiracji bryły mebli cechuje szlachetna prostota, dzięki czemu możemy je określić też mianem nowoczesnych.
Szuflady i drzwi z kolekcji wyposażone są w system cichego zamykania. 
Wszystkie elementy kompletu występują także w kolorze drewna czereśni.

TREVISO - sypialnia

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły