0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Włoska komoda wysoka, szyfoniera TREVISO Avorio - beżowe meble do sypialni w stylu klasycznym

Producent: meble włoskie

Dostępność: Dostawa 14 dni

3 473,00 zł


Ilość :


przechowalniaGwarancja satysfakcji

Sypialnia Treviso to ekskluzywny komplet mebli produkcji włoskiej. Zestaw zachwyca elegancją, kunsztownością wykonania oraz stonowanym wybarwieniem.
Meble zostały w całości niemalże wykonane z litego drewna jesionu. Wykończono je w kolorze kości słoniowej, pokrywając jedwabistym lakierem, dzięki któremu możemy podziwiać piękne, indywidualne dla każdego egzemplarza usłojenie. Z tą kolorystyką i fakturą gustownie harmonizują uchwyty, ornamenty i chwosty w kolorze starego złota.
Cechą wspólną poszczególnych mebli z kolekcji są umieszczone w górnej części brył, wysunięte do przodu, wyprofilowane gzymsy oraz bardzo podobne do nich w formie cokoły. Zarówno te fragmenty, jak i fronty szuflad czy elementy budowy łóżek pokryte są stylowymi rzeźbieniami. Zdobienia te przyciemniono we wgłębieniach, podkreślając jeszcze leżące u podłoża projektu, antyczne inspiracje.
Mimo tych inspiracji bryły mebli cechuje szlachetna prostota, dzięki czemu możemy je określić też mianem nowoczesnych.
Szuflady i drzwi z kolekcji wyposażone są w system cichego zamykania.
Wszystkie elementy kompletu występują także w kolorze drewna czereśni.

Włoska komoda wysoka, szyfoniera TREVISO Avorio
Komoda wysoka (szyfoniera) to obowiązkowy i bardzo praktyczny element wyposażenia sypialni. Jest ona doskonałym miejscem na kosmetyki, biżuterię, bieliznę czy inne elementy garderoby. Komoda z kolekcji Treviso spełnia wszystkie wymogi wygody i funkcjonalności, jednocześnie urzekając elegancją i precyzją wykonania. Większość jej elementów wyprodukowano z litego drewna, które w wielu miejscach pokryto ciekawymi rzeźbieniami nawiązującymi stylistyką do czasów starożytnej Grecji. Fragmenty te zostały wykonane ręcznie przez doświadczonych włoskich rzemieślników. Metkę „hand made” noszą także widoczne w okolicach rzeźbień postarzenia, mające podkreślić jeszcze antyczny styl mebla.
Postarzające zdobienia dodają komodzie charakteru i są w pewien sposób ożywcze, ale nie zacierają wrażenia nowoczesności i prostoty, jaka cechuje ogólną strukturę komody.

Wymiary:  70 x 43 x 125 cm >
Szyfoniera to tylko element poglądowy całej kolekcji. W skład kompletu wchodzą ponadto: lustra, pufa, ława, szafy ubraniowe, łóżka, komoda, szafka nocna i toaletka. Wpisując w wyszukiwarkę słowo „Treviso” będziecie Państwo mieli szansę zapoznać się z całością oferty z tej kolekcji.

TREVISO - sypialnia

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY