0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

toaletka, biurko z kolekcji STORM, meble włoskie do sypialni

Producent: meble włoskie

Produkt archiwalny


Ilość :

Gwarancja satysfakcji

KOLEKCJA STORM to kolekcja elegancka, ale przeznaczona przede wszystkich dla osób stawiających w urządzaniu wnętrz na nie pozbawioną nuty oryginalności prostotę.
Złożona jest z jasnych mebli, które na pierwszy rzut oka zwracają uwagę regularnością swoich zewnętrznych kształtów.
Każdy komponent kolekcji wydaje się być dużą, prostokątną, pozbawioną widocznych nóżek bryłą.
Jednak swoista monumentalność tego zestawu jest złamana bardzo oryginalnym elementem w postaci dzielących fasadę każdego z tych mebli poziomych lub/i pionowych skośnych linii.
Fronty szuflad i drzwi szaf nie stanowią bowiem prostych kwadratów czy prostokątów, lecz tworzą ciekawe, nieregularne kształty usytuowane względem siebie dodatkowo w taki sposób,
by faktura drewna części znajdujących się w „sąsiedztwie” biegła w przeciwnym kierunku.
Jest to rozwiązanie bardzo interesujące, odzierające te duże, pojemne meble z ich surowości. Dzięki temu wydają się one nieco lżejsze i delikatniejsze. 
Meble pokryte zostały wzorem charakterystycznym dla wiązu, a jego bogactwo, dzięki charakterystycznym giętym i ciętym konturom, zostało w wyjątkowy sposób podkreślone.
 
SZYFONIERA , KOMODA WYSOKA
Ten pionowy, prostokątny „słupek”, dzięki swojej pojemności doskonale sprawdzi się jako narzędzie przechowywania zastawy stołowej, ubrań, książek czy bielizny.
Jak każdy mebel z wyjątkowej włoskiej serii STORM posiada fasadę złożoną z nieregularnych frontów poszczególnych szuflad. Kierunek, w jakim biegnie wzór danego frontu jest wprost prostopadły do kierunku, w jakim biegnie wzór frontu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie. Ta elegancka i oryginalna siatka biegnących w różne strony konturów, wzorów i krawędzi to to, co wyróżnia meble STORM spośród innych, czasem równie eleganckich, ale często sztampowych propozycji, jakich pełno teraz na rynku meblarskim.
Na każdej osobie, która pragnie, żeby wnętrze jej domu było wysmakowane, a zarazem minimalistyczne i nie pozbawione nutki ekstrawagancji, ta pionowa komódka na pewno zrobi duże wrażenie. Ze swoim wąskim kształtem znajdzie zastosowanie także w niewielkich pomieszczeniach, co przydaje jej funkcjonalności, której oryginalnym meblom tak często brakuje.
Mebel można zestawić z innymi elementami wyposażenia dostępnymi w ofercie naszej platformy, niekoniecznie pochodzącymi z kolekcji STORM.

Uwaga
 
Blat szafek i  komody ma specjalną dodatkową opcję , mianowicie blat tacę o strkturze metalu lub antymonu. Cena tego elementu to ok. 211 za sztukę.

STORM - włoskie meble do sypialni
Baner Reklamowy - ASmarket

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły