0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

komoda z kolekcji STORM, meble włoskie do sypialni

Producent: meble włoskie

Produkt archiwalny


Ilość :


STORM - włoskie meble do sypialni

KOLEKCJA STORM to kolekcja elegancka, ale przeznaczona przede wszystkich dla osób stawiających w urządzaniu wnętrz na nie pozbawioną nuty oryginalności prostotę.
Złożona jest z jasnych mebli, które na pierwszy rzut oka zwracają uwagę regularnością swoich zewnętrznych kształtów.
Każdy komponent kolekcji wydaje się być dużą, prostokątną, pozbawioną widocznych nóżek bryłą.
Jednak swoista monumentalność tego zestawu jest złamana bardzo oryginalnym elementem w postaci dzielących fasadę każdego z tych mebli poziomych lub/i pionowych skośnych linii.
Fronty szuflad i drzwi szaf nie stanowią bowiem prostych kwadratów czy prostokątów, lecz tworzą ciekawe, nieregularne kształty usytuowane względem siebie dodatkowo w taki sposób,
by faktura drewna części znajdujących się w „sąsiedztwie” biegła w przeciwnym kierunku.
Jest to rozwiązanie bardzo interesujące, odzierające te duże, pojemne meble z ich surowości. Dzięki temu wydają się one nieco lżejsze i delikatniejsze. 
Meble pokryte zostały wzorem charakterystycznym dla wiązu, a jego bogactwo, dzięki charakterystycznym giętym i ciętym konturom, zostało w wyjątkowy sposób podkreślone.
 
 
KOMODA STORM
Komoda to jeden z najistotniejszych elementów każdego wnętrza. Mebel ten przeważnie charakteryzuje się mnogością możliwych do przechowywania w nim rzeczy, jak i wieloma możliwościami w zakresie miejsca jego ustawienia. W jednym domu doskonale sprawdzi się w jadalni, w innym najlepsze znajdziemy dla niego zastosowanie w sypialni czy dziecięcym pokoiku.
Naturalnie nasza komoda nie różni się pod tym względem od innych brył tego rodzaju. Tym, co może czynić ją wyjątkową jest to, że ten z pozoru tradycyjnie wyglądający, banalnie prostokątny mebel z niewidocznymi nóżkami posiada intrygującą fasadę. Składają się na nią fronty trzech szuflad, których kąty nie są proste, a faktura drewna jest ułożona w taki sposób, że kierunek wzoru płyt ze sobą sąsiadujących jest do siebie wzajemnie prostopadły. Ta ciekawa konstrukcja przedniej części mebla harmonizuje z konstrukcją pozostałych elementów wyśmienitej włoskiej kolekcji STORM.
Możecie więc Państwo znaleźć dla tego sprzętu jakieś stosowne towarzystwo wśród innych komponentów zestawu STORM lub zestawić ją z już istniejącymi w Waszym domu meblami.
Ta pojemna i nieszablonowa komoda, odpowiednio gustownie skompletowana, a nasi wyjątkowi klienci zazwyczaj takich zestawień dokonują bezbłędnie, wzbudzi zachwyt każdej z goszczących w Twoim domu osób.


Uwaga
 
Blat szafek i  komody ma specjalną dodatkową opcję , mianowicie blat tacę o strkturze metalu lub antymonu. Cena tego elementu to ok. 399 za sztukę.
Gwarancja satysfakcji

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły