0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

łóżko STORM - 160x200, w kolorze wiązu nowoczesne meble włoskie

Producent: meble włoskie

Produkt archiwalny


Ilość :


STORM - włoskie meble do sypialni

KOLEKCJA STORM to kolekcja elegancka, ale przeznaczona przede wszystkich dla osób stawiających w urządzaniu wnętrz na nie pozbawioną nuty oryginalności prostotę.
Złożona jest z jasnych mebli, które na pierwszy rzut oka zwracają uwagę regularnością swoich zewnętrznych kształtów.
Każdy komponent kolekcji wydaje się być dużą, prostokątną, pozbawioną widocznych nóżek bryłą.
Jednak swoista monumentalność tego zestawu jest złamana bardzo oryginalnym elementem w postaci dzielących fasadę każdego z tych mebli poziomych lub/i pionowych skośnych linii.
Fronty szuflad i drzwi szaf nie stanowią bowiem prostych kwadratów czy prostokątów, lecz tworzą ciekawe, nieregularne kształty usytuowane względem siebie dodatkowo w taki sposób,
by faktura drewna części znajdujących się w „sąsiedztwie” biegła w przeciwnym kierunku.
Jest to rozwiązanie bardzo interesujące, odzierające te duże, pojemne meble z ich surowości. Dzięki temu wydają się one nieco lżejsze i delikatniejsze. 
Meble pokryte zostały wzorem charakterystycznym dla wiązu, a jego bogactwo, dzięki charakterystycznym giętym i ciętym konturom, zostało w wyjątkowy sposób podkreślone.
 
ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE STORM
Duże, wygodne łóżko małżeńskie pochodzące z włoskiej kolekcji STORM. Propozycja przeznaczona do wnętrz nowoczesnych, w które oprócz oryginalności wniesie też nieco klasyczną nutę swoim dość monumentalnym kształtem. Nie jest to jednak mebel zbyt majestatyczny, głównie dzięki widocznym, dość wysokim nóżkom, których skośna linia przywodzi na myśl lekki styl skandynawski. Nogi zostały wykonane z wykorzystaniem specjalnej technologii gięcia.
Prostemu i wysokiemu zagłówkowi również ujmuje powagi fakt, że został podzielony na trzy pionowe, nieregularne części, a faktura drewna części znajdujących bezpośrednio obok siebie biegnie w przeciwnych kierunkach. Te skośne linie to cecha bardzo charakterystyczna ciekawej kolekcji STORM, wyróżniająca ją na tle innych zestawów. 
Mebel nie tylko wygląda na solidny i praktyczny, ale też w istocie taki jest.
Istnieje ponadto możliwość stworzenia w przestrzeni między podłogą, a materacem sporej powierzchni do przechowywania (nie tylko pościeli).
Na potrzeby tej opcji  zastosowano stelaż z mechanizmem unoszenia.stelaż, na którym posadowiony jest materac, który można bez problemu unieść. 
Świetnym dopełnieniem tego pięknego i wygodnego mebla będą pochodzące z tej samej kolekcji szafki nocne. Naturalnie pasować będą do niego także inne elementy kolekcji: szafy ubraniowe, lustro, komoda czy krzesło.
Stelaż i materac należy dobrać oddzielnie w zależności od upodobań .
 
Opcjonalnie można też domówić dwa punkty świetlne z chromowanego aluminium. Dane techniczne: 3 diody LED 2034, podwójna intensywność świetlna regulowana przez przełącznik, dwie wtyczki USB do ładowania smartfona lub tabletu, zasilanie 12 V przez zasilacz 17W, klasa energetyczna A +.
 
Gwarancja satysfakcji

DODAJ KOMENTARZ

Wybierz ocenę:

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły