0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

meble stylowe ROKKO-KO - Toaletka z lustrem w kolorze białym ze złoceniami

Producent: meble włoskie

Produkt archiwalny


Ilość :


 Cechy produktu
Artykuł
złocenia z Gold leaf
Długość
120 cm
Wysokość
86+ lustro 155 cm
Głębokość
57 cm
Materiał bazowy
Drewno z żywicą ręcznie rzeźbione
Kolor drewna
biały z ozdobami z srebrna lub złota

Toaletka z lustrem w kolorze białym ze złoceniami

 

Stylowa, wytwornie zdobiona, oryginalna i wykonana z najwyższą dbałością o detale, drewniana włoska toaletka z kolekcji „Rokko-ko”. O jej niepowtarzalności świadczy bardzo finezyjna sylwetka. Zarówno blat mebla, jak i jego zewnętrzne kontury czy nóżki mają pofalowane kształty. Każdy jego fragment, nawet boczne i wewnętrzne ściany, jest kunsztownie zdobiony. Wzory umieszczone na szufladach łączą się ze sobą tworząc jedną całość, a lustro zwraca uwagę piękną ramą, której górną część uformowano w kształt trójkąta.

Mebel z drewna nasączonego żywicą. Pokryty farbą poliestrową o wysokiej klasie higieniczności.

 

Niewątpliwie toaletka ta jest meblem elitarnym i - w każdym sensie tego słowa – bogatym. Adresatem tego produktu są głównie ludzie stosunkowo zamożni, których nabycie tego wyjątkowego elementu wyposażenia powinno napawać dumą. Jak bowiem powiedział pewien znany ekonomista, „Bogactwo jest produktem pracy”. Powinno ono być więc szanowane, a fakt, że jest widoczne z zewnątrz należy przyjmować jako rzecz naturalną. Szerokość: 193 cm

 

Toaletka pochodzi z zestawu mebli do sypialni kolekcji „Rokko-ko”.

 

Kolekcja „Rokko-ko” to produkt istniejącej od 30 lat, włoskiej firmy Miro & Paolo. Meble z tego kompletu zdobyły uznanie i świetnie się sprzedają nie tylko w Europie, ale także na Bliskim Wschodzie czy w Chinach. Wszystkie elementy kolekcji są wytwornie zdobione złotymi lub srebrnym motywami roślinnymi oraz kryształkami Svarowskiego. Ich formy są nietuzinkowe, spiralne i sinusoidalne. Całą kolekcję charakteryzuje luksus i ponadczasowa elegancja.

 

Zestaw „Rokko-ko” do sypialni posiada wszystkie typowe dla całej kolekcji cechy. Meble „Rokko-ko” tworzą we wnętrzu tak ciepły i relaksujący nastrój, że o ich użyteczności w takim pomieszczeniu, jak sypialnia nie trzeba przekonywać.
W skład zestawu Rokko-ko do sypialni, oprócz powyższej toaletki, wchodzą:

 

- łoże małżeńskie

- komoda z lustro

- szafki nocne

- szafa ubraniowa

- ława

- pufa

 

Wszystkie meble dostępne są na zamówienie w naszym sklepie, zarówno w zestawie, jak i jako pojedyncze egzemplarze. Poniżej link do zestawu do sypialni:

 

http://www.asmeble.pl/p325,meble-stylowe-rokko-ko-grupa-lozkowa.html

 

 

Możecie Państwo u nas zakupić także zestaw do jadalni z tej kolekcji. W skład tego zestawu wchodzą głównie: stoły, witryny, krzesła i niesamowity kredens z dużym lustrem. Poniżej link do zestawu do jadalni:

 

http://www.asmeble.pl/p331,meble-stylowe-rokko-ko-jadalnia-w-kolorze-bialym-ze-zloceniami.html

 

 

Producent pozostawia klientom wybór zarówno w zakresie koloru każdego mebla (może być orzech, biały, kość słoniowa lub czarny), jak i barwy zdobień (srebro, złoto).

 

 

Baner Reklamowy - ASmarket

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły