0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Siena - sypialnia włoska komplet

Producent: meble włoskie

Akcja Rabatowa obowiązuje do 30 kwietnia 2023.

Produkt archiwalny


Ilość :


 Cechy produktu
Kolor
czreśnia
Wykończenie
Mat
Materiał
płyta fornirowana i drewno

SIENA IVORY , CHERRY  -  kolekcja drewnianych mebli salonu i jadalni produkcji włoskie.

Kolekcja SIENA  to meble do sypialni jak i do salonu  oraz holu. Wykonywane w dwóch kolorach orzechowym i beżowym

Meble do salonu SIENA , kolekcja wykonana z płyty stolarskiej, okleojonej fornirem z drzewa mirtu i rzeźbionymi wstawkami dekoracjami wykonane z  rzeźbionego drzewa lipowego.
Kolekcja Siena to spójna tematycznie kolekcja, projektanci zaprojektowali całośc tak, aby wszystkie lementy dekoracyjne były ze sobą spójne i elegackie.
Przy tym, proszę zwrócić uwagę, że meble są piękne i dodatkowo funkcjonalne, pojemne, głębokie.
Drzwy wykonane z drewna i płyty stolarskiej, fornirowane. Szyby w drwiach wykonane metodą witrażu, gdziew szklane elementy ozdobiono wtopionymi ementami z misiądzu.
Półki szklane wykonane z hartowanego szkła gr. 8mm. Wewnętrze pólki drewniane wykonane z płyty o gruność 25 mm, okleinowane fornirem drewnianym.
Plecy witryn są wyklejone lustrem. W każdej witrynie wmontowane jest oświelenie.
Wszyskie zawiasy w witrynach i bufetach wykonane według najnowszych technologi samodomykające z trzema pozycjami uchylenia.
Bufety, szafki rtv i witryny wykonane  są z płyty  o grubość  25 mm, co zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Tak grube elementy konstru kcyjne gwarantują długi czas uzytkowania mebli.

Komody:
 Cechą charakterystyczną kolekcji jest eliptyczny kształt komód i szafek nocnych. Fronty wykonane ze sklejki  pokryte fornirem z drewna czereśni wzbogacone elementami ręcznie wstawianej intarsji z mahoniu i drzewa cytrynowego z finalnym efektem wybielenia. Korpusy oraz zaokrąglone blaty  wykonane z MDF o grubości 30 mm i wykończone naturalnym fornirem z drzewa czereśni. Ręczne wykończenia krawędzi z litego drzewa z eleganckim motywem rzeźbionego łańcucha. Korpusy wykonane z drzewa brzozowego. Do szafek i komód zastosowano samodomykające się prowadnice "bluemotion" firmy Blum.

 
Łóżka: Materiałem bazowym drewno Ayous.   W kolekcji zastosowano połączenie różnorodnych materiałów, takich jak : drewno z elementami kutego żelaza pokryte brązem , do którego dodano element z owalnego lustra ornamentowanego kryształowym pyłem . W zagłowiach łóżka  zastosowane różne formy wykończenia od drewnianego do tapicerowanego różnymi tkaninami np. taftą i skórą.   Niebanalny dodatkiem do tkaninowego wezgłowia są  kryształki Swarovskiego w zastępstwie diamentów.  Meble są bardzo solidne, ale zaokrąglenia i obłe kształty nadają im lekkości i elegancji. Sypialnia umeblowana elementami kolekcji Sienna  wydaje się przestronna i "niezagracona".  Niebanalne linie okuć podkreślają elegancki i ekskluzywny styl kolekcji.
Szafy: Korpusy i drzwi wykonane z drewnianej, włoskiej płyty meblowej "tamburato" o grubości 25 mm. Zewnętrzna strona płyty pokryta jest naturalnym fornirem z drzewa czereśni europejskiej, strona wewnętrzna - fornirem z drzewa orzecha Tanganica. Każde skrzydło drzwi posiada ramę wykonaną z drzewa Ayous. Drzwi wewnętrzne w części środkowej mają ozdobną ramkę z drzewa czereśni europejskiej, w której znajduje się ręcznie wykonana intarsja z mahoniu. Standartowe wyposażenie szaf to 2 drązki i 2 połki na sekcję 2 drzwiową. Blok szuflad opcja dodatkowa. Dodatkowe wyposażenie równiez jako opcja dodatkowa.

Styl klasyczny.  Kolekcja wykonana bardzo solidnie z dbałością o szczegóły. Wprowadza do pomieszczenia "nutkę" ciepła, które oddaje nam drewno. 

 

W skład kompletu wchodzą:

- łoże z drewnianym zagłówkiem i podnóżkiem 160x200

- szafa 4d, skrzydła drewniane

- komoda

- szafka nocna - szt.2

- lustro w drewnianej ramie - 88x4x105 cm

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły