0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

OZZIO 4x4 nowoczesny włoski drewniany stół rozkładany 200x100 cm.

Producent: OZZIO

Zapowiedź


Ilość :


przechowalnia

włoski drewniany stół na pięknych metalowych nogach, rozkładany OZZIO 4x4 o wymiarach 170x90x77 cm


Jeśli szukasz stołu rozkładanego do jadalni, ale nie zwykłego stołu rozkładanego… Stół rozkładany 4×4 wyprodukowany przez Ozzio Italia jest właśnie dla Ciebie.
Stół do jadalni z metalową podstawą, blatem i nadstawkami dostępny w drewnie, betonie lub marmurowym szkle.
Ale to nie jest jego osobliwość tylko jedna z wielu.
Dzięki innowacyjnemu przesuwaniu metalowych prowadnic, 4×4 jest nie tylko rozkładany, ale jest rozkładanym stołem.
W rzeczywistości stół ten rozciąga się i poszerza od 100×200 do 138×254 cm 4×4 to idealny stół do salonu, ale również do kuchni.
Kolejną osobliwością rozkładanego stołu 4×4 jest jego konstrukcja .
Nogi nie są na obwodzie blatu, lecz skrzyżowane w ciekawej grze geometrycznej .
Innowacyjny blat Marble Glass pozwala na zachowanie ciągłości projektowania zarówno w stanie zamkniętym, jak i otwartym, ponieważ jest to szkło sitodrukowe .
Dostępny w wielu wykończeniach. Wybierz preferowane wykończenie i rozmiar z rozwijanego menu.
Wymiary: 90 × 170/118  x 224 H 77 cm i i druga wersja stołu 100 × 200/138 × 254 H 77 cm został stworzony przez nagradzanego projektanta Giulio Manzoni dla włoskiej marki Ozzio i ma oszałamiający blat z litego drewna.

Na zdjęciu z blatem z pięknego orzecha Canaletto, do wyboru jest 9 różnych wykończeń dębu, w tym poddanych obróbce cieplnej, która wzmacnia drewno i nadaje mu luksusowy, ciemny karmelowy kolor.

Kolory RAL są dostępne - skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Krawędzie stołu są ustawione pod kątem i przy wszystkich blatach z litego drewna mogą wystąpić naturalne sęki, nadające każdemu kawałkowi drewna niepowtarzalny indywidualny charakter.
Nowość na rok 2018, stół do jadalni 4x4 jest teraz dostępny z blatem w 3 kolorach cementu, nowoczesnym wykończeniem, które jest wyjątkowo wytrzymałe i trwałe.

Mocna podstawa składa się z metalowych wsporników krzyżujących się, które mogą być lakierowane : w matowym tortorze, matowym graficie, czarnej perle lub surowym żelazie.

Marka OZZIO ITALIA narodziła się w Grupie Pozzoli, rodzinnej firmie działającej w sercu Brianzy od wczesnych lat 60-tych.
Przez lata firma wypracowała rzeczywistość produkcyjną, która może się wyróżnić, tworząc koncepcję „życia” poprzez wielofunkcyjne kolekcje o doskonałych parametrach , w 100% Made in Italy.
OZZIO ITALIA szczyci się silną obecnością na rynku krajowym i międzynarodowym, dzięki produktom oszczędzającym przestrzeń, które są w stanie zoptymalizować i poprawić przestrzeń życiową.

Stół rozkładany Ozzio Italia 4 × 4 zdobył nagrodę Reddot Design Award w 2016 roku .
Nagroda Red Dot Design Award to jedna z największych i najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.
Celem nagrody jest uhonorowanie wyjątkowej jakości projektantów i producentów, którzy od 1955 roku mogą rywalizować o nagrodę i są doceniani na corocznej ceremonii w Niemczech.


ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator
Baner Reklamowy - ASmarket

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły