0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Kolekcje mebli , słowem kompletny wybór

Gdy stajemy przed zadaniem, aby umeblować swoje wymarzone mieszkanie stajemy przed poważnymi wyborami, jaki styl i które  meble wybrać. Meble, które będą nam służyć przez wiele lat. Chcemy skomponować wnętrze z meblami funkcjonalnymi, a zarazem ładnymi  i jakościowowymi. Meble w naszym wnętrzu powinny  pasować do naszego stylu  i  gustu , aby skomponować klimatyczne wnętrze. Idelnym rozwiązaniem, są komplety mebli, a nawet pełne kolekcje, które tworzą spojną stylową całość,  salon, jadalnię z kuchnią  często hol do dyspozycji mamy również meble do sypialni. 

Kolekcje mebli są to komplety mebli pokojowych, do salonu i sypialni, charakterem uniwersalne, spojne kolorystycznie, które dają możliwość funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń.
Kolekcje mebli to mnogość kombinacji ustawiń, kredensy przeszklone, bufety z szufladami, komody, witryny szafki telewizyjne , i wszystkie meble można dowolnie aranżować i  łączyć.
Kolekcja daje możliwość wyposażenia wnętrza spojnego kolorystycznie i stylistycznie. Kolekcje mebli daje mnogość konfiguracji, a przy tym aranżacje wnętrza jest  prosta
. Wybierając komplet meble z kolekcji mamy pewność, że stworzymy indywidualną i poprawną stylistycznie przestrzeń.


Kolekcje mebli – wspołczesna klasyka i nowoczesność

Każda kolekcja składa się ze zróżnicowanych modeli mebli,  które mają zarówno klasyczne kształty jak również nowoczesne formy. Dla miłośników  stylu klasycznego są propozycje o ponadczasowej, klasycznej stylistyce.
Klasyczne meble czesto wykonane są drewna i wnoszą do wnętrza klimatycznej Kolekcje w kolorzch ciemnych, orzech włoski , czereśnia, czereśnia antyczna, sprawdzi się do dużych pomieszczeń.
Meble z kolekcji o  jasnym wybarwienu, bielony jesion, beż atyczny, biel postarzana bedzie  to wybór do mniejszych przestrzeni,  które jasymi meblami zostaną rozświetlone i przetrzeń zostanie optycznie powiększone.
Klasyczne komplety mebli drewnianych to solidne, a zarazem romantyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu..

Kolekcje nowoczesne stworzone dla osób, które cenią sobie  lekkie formy , wymyślne kształty i kolory.
Meble nowoczesne to  meble proste, a i również meble o zaskakującym ciekawym designie  dające możliwość eklektycznie komponować wnętrze.
Nowoczesne formy i dowolnośc kolorystyczna to wolnośc w wyborze. Popozycje dla miłośników stylu minimalistycznego , jak również Art Deco czy Pop artu.
Nowoczesne kolekcje to meble które charakteryzują się ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi, wymyślne ośwutnienie ciekawe tekstury frontów.
.

Wybieramy kolekcję mebli do salonu

Przy wyborze kolekcji  mebli kierujemy się  też ich  urodą stylem i uniwersalnością.
Zestaw mebli  do salonu komponujemy  z kolekcji mebli w wybranej wersji kolorystycznej, Często do syspozycji mamy rówież komplet wypoczynkowe serię stolików. Dla ułatwienia do dyspozycji mamy pełną gamę mebli do sypialni i gabinetu. .

Kolekcje  mebli włoskich  to przede wszystkim bogata oferta bufetów,  komody, kredensy i witryny. Dla pomieszczenia wypoczynkowego szafki telewizyjne , są to elementy niezbędne w salonie.
Włoskie komody z szufladami, pojemnie i funkcjonalne  pozwalją  na przechowywanie wielu cennych rzeczy,  Oszklona i oświetlone  witryny daje szansę na ekspozycję rodzinnej kolekcji porcelanowych filiżanek i rodzinnych pamiątek.
W salonie nie może zabraknąc stolika telewizyjnego, gdzie możemy ustawić dekoder, magnetowid. A funkcjonalne połki  pozwalają na przechowywani płyt i domowej bibioteki multimedialnej.

Meble w kolecjach , togata równorodność brył,  mają różne wymiary, co umożliwia bez problemu dopasować je do rozmiarów wnętrza.
.

.Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły