wybór stołu,
0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

 • UK
 • DE
 • PL
 • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ OKRĄGŁY STÓŁ DO JADALNI


ZALETY OKRĄGŁEGO STOŁU DO JADALNI
Optymalne wykorzystanie stołu do jadalni zaczyna się od wybrania jego rozmiaru i kształtu, który najlepiej pasuje do jadalni w Twoim domu.
Dla wielu tradycyjny prostokątny projekt jest niemal automatycznym wyborem, głównie dlatego, że tak wiele osób dorastało
w gospodarstwach domowych o tym szczególnym kształcie stołu w jadalni, który pozornie pasuje do kwadratowego lub prostokątnego pokoju.
Jest jednak inny kształt, który warto rozważyć przy zakupie nowego stołu do domu, okrągły stół do jadalni ma wiele zalet, które mogą być odpowiednie dla Twoich konkretnych potrzeb.
Oto tylko niektóre z zalet, jakie okrągły stół może wnieść do Twojego domu.

LEPSZY PRZEPŁYW I PRZESTRZEŃ
Ponieważ przy okrągłym stole nie ma narożników, zapewnia on więcej miejsca, aby ludzie mogli chodzić i dostać się na swoje miejsce.
Okrągły stół bardzo dobrze pasuje do jadalni w stylu formalnym, a także do bardziej otwartego planu, w którym jadalnia jest z boku w większym pokoju.
Ulepszony przepływ jest bardzo ważny, ponieważ Ty i ci, którzy będą siedzieć przy Twoim stole, potrzebujesz nie tylko miejsca na umieszczenie posiłków, prac domowych, gier lub materiałów, ale także przestrzeni wokół stołu, aby wygodnie się poruszać i znaleźć miejsce, w którym chcą siedzieć.
Zbyt często ludzie kupują prostokątne stoły do ​​jadalni do prostokątnych pomieszczeń i dowiadują się, że nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby goście  mogli wygodnie znaleźć miejsce do siedzenia. Okrągły stół w jadalni pozwala uniknąć takich problemów, zapewniając lepsze wykorzystanie przestrzeni na mniejszym obszarze,
dzięki czemu podczas próby siedzenia jest mniej uderzeń lub tłoku.
Ponadto nie ma narożników, w których można by się złapać, próbując dostać się na drugą stronę. LEPSZA

OSOBISTA INTERAKCJA IDEALNY DO MNIEJSZYCH PRZESTRZENI
Okrągłe stoły mają mniejsze rozmiary niż prostokątne stoły o tej samej wielkości, ponieważ nie ma narożników, które faktycznie marnują miejsce.
Oznacza to, że łatwiej jest dopasować odpowiedni okrągły stół do mniejszej przestrzeni w porównaniu ze standardowym stołem prostokątnym.
Ponadto, ponieważ wszyscy stoją pod niewielkim kątem do osób obok nich, uczucie zatłoczenia jest mniejsze, gdy siedzisz ramię w ramię z osobami przy prostokątnym stole.
JAK SIĘ DOWIEDZIEĆ, CZY OKRĄGŁY STÓŁ JEST DLA CIEBIE ODPOWIEDNI?

Pozostałe wpisy

  Swoboda wyboru
  finansowanie w pełni online

  Decyzja nawet w 15 minut

  Sprawdź szczegóły