0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Bristol White Komoda wąska 1

Producent: Belledeco

Dostępność: Towar w magazynie

Dostępna ilość: 3

2 220,00 zł

Ilość :

Bristol White Komoda wąska 1

 

Wysokiej jakości, solidna komoda z siedmioma szufladami. Świetnie miejsce do przechowywania bielizny, biżuterii, kosmetyków czy elementów zastawy stołowej.

Mebel wykonany w przeważającej części z drewna: akacjowego lub mangowego. Drewno akacjowe jest cenione ze względu na swoją elastyczność i walory dekoracyjne, a mango słynie z trwałości i odporności na wilgoć.

Komoda, jak każdy mebel drewniany jest produktem niemalże wielopokoleniowym. Poza tym, w przeciwieństwie do mebli z płyty, nie schodzi z tej samej linii produkcyjnej. Poszczególne egzemplarze różnią się barwą i wyglądem usłojenia. Dzięki temu, każdy taki mebel jest indywidualny i jedyny w swoim rodzaju.

Wymiary: 60x40x110cm

 

 

Pochodzi z kolekcji Bristol White firmy Belldeco

Bristol White to kolekcja klasycznych, prostych mebli ubogaconych takimi charakterystycznymi motywami, jak struktury gzymsowe w górnych częściach brył, ażurowe żaluzje na frontach szafek, wysunięcie do przodu podstawy bryły lub któregoś z jej wewnętrznych blatów, przeszklenia, pionowe lub prostokątne wgłębienia w ścianach mebli.

Większość mebli z tej kolekcji jest podzielona funkcjonalnie na kilka części, a każdą z tych części cechuje inna forma, innego rodzaju przyozdobienie. Urozmaica to je, dodaje im oryginalności i jest dowodem na to, że cała kolekcja została bardzo dobrze przemyślana.

Są to poza tym meble pojemne i bardzo dobre jakościowo. Wykonane zostały z dbałością o detale, z zastosowaniem nowoczesnych technik. Jako budulec posłużyło cenne drewno mango i akacji.

Kolorystyka zestawu stanowiąca połączenie postarzanej, antycznej bieli z surowym, niepomalowanym drewnem jest szczególnie urzekająca. Biel w towarzystwie drewna wydaje się jeszcze szlachetniejsza, a ciepło i naturalność bijące od mangowca zdają się być jeszcze bardziej odczuwalne.

Nazwa kolekcji („Bristol” to miasto w Anglii) wskazywałaby na to, że są to meble w stylu angielskim, ale mają w sobie też bardzo dużo ze stylu prowansalskiego. Style te są zresztą do siebie podobne, obydwa cechuje klasyka i przytulność.

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

1 10

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY