0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Bristol White Komoda 3-drzwiowa

Producent: Belledeco

Dostępność: Towar w magazynie

Dostępna ilość: 1

4 570,00 zł

Ilość :

Bristol White Komoda 3-drzwiowa

 

Pojemna komoda z 3-drzwiowa z trzema szufladami. Dwa z drzwi są pokryte żaluzją i przesuwane. Jedno skrzydło zostało przeszklone.

Fakt, iż zarówno blat mebla, jak i jego podstawa zostały znacząco wysunięte do przodu sprawia, że mebel wydaje się mocny. Z drugiej strony, stonowana kolorystyka łagodzi nieco to wrażenie.

Mebel na pewno pokochają miłośnicy francuskiej Prowansji, ale i mieszkańcy domów urządzonych w stylu skandynawskim czy angielskim poczują się dobrze w jego „towarzystwie”.

Komodę wykonano z drewna akacji i mango.

Wymiary: 175x45x88 cm

 

 

Pochodzi z kolekcji Bristol White firmy Belldeco

Bristol White to kolekcja klasycznych, prostych mebli ubogaconych takimi charakterystycznymi motywami, jak struktury gzymsowe w górnych częściach brył, ażurowe żaluzje na frontach szafek, wysunięcie do przodu podstawy bryły lub któregoś z jej wewnętrznych blatów, przeszklenia, pionowe lub prostokątne wgłębienia w ścianach mebli.

Większość mebli z tej kolekcji jest podzielona funkcjonalnie na kilka części, a każdą z tych części cechuje inna forma, innego rodzaju przyozdobienie. Urozmaica to je, dodaje im oryginalności i jest dowodem na to, że cała kolekcja została bardzo dobrze przemyślana.

Są to poza tym meble pojemne i bardzo dobre jakościowo. Wykonane zostały z dbałością o detale, z zastosowaniem nowoczesnych technik. Jako budulec posłużyło cenne drewno mango i akacji.

Kolorystyka zestawu stanowiąca połączenie postarzanej, antycznej bieli z surowym, niepomalowanym drewnem jest szczególnie urzekająca. Biel w towarzystwie drewna wydaje się jeszcze szlachetniejsza, a ciepło i naturalność bijące od mangowca zdają się być jeszcze bardziej odczuwalne.

Nazwa kolekcji („Bristol” to miasto w Anglii) wskazywałaby na to, że są to meble w stylu angielskim, ale mają w sobie też bardzo dużo ze stylu prowansalskiego. Style te są zresztą do siebie podobne, obydwa cechuje klasyka i przytulność.

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

1 10

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY