0

0,00 zł

ZOBACZ KOSZYK

  • UK
  • DE
  • PL
  • RU

Napisz lub zadzwoń do nas :

Bristol White Biurko

Producent: Belledeco

Dostępność: Towar w magazynie

Dostępna ilość: 1

4 300,00 zł

Ilość :

Bristol White Biurko

 

Niezwykle ciekawie zaprojektowane biurko. Cieszy oko szeroka gama różnych form i kształtów. W prawej części trzy szuflady z oryginalnymi metalowymi uchwytami. Centralna część frontów szuflad cofnięta została do tyłu i otoczona rzeźbioną linią. Z lewej strony mamy drzwiczki ozdobione żaluzją, powyżej nich – kolejna szuflada. Faktura wewnętrznych i zewnętrznych (bocznych) ścian biurka przypomina szereg biegnących pionowo desek, również otoczonych rzeźbioną linią. Krawędzie blatu biurka przypominają gzyms, a podstawa zarówno lewego, jak i prawego bloku mebla została wysunięta do przodu. Między blokami, w górnej części znajduje się wysuwana półka.

O funkcjonalności tak zbudowanego elementu wyposażenia nikogo nie trzeba przekonywać. Każdemu użytkownikowi pomoże on w poukładaniu spraw i przedmiotów w sposób usystematyzowany i zorganizowany, zapewniając jednocześnie wygodną platformę do pracy oraz nauki.

Wniesie przy tym do wnętrza swój ponadczasowy, klasyczny urok.

Wymiary: 150/70/80 cm

Materiał: drzewo mango, drzewo akacjowe, MDF

 

 

Pochodzi z kolekcji Bristol White firmy Belldeco

Bristol White to kolekcja klasycznych, prostych mebli ubogaconych takimi charakterystycznymi motywami, jak struktury gzymsowe w górnych częściach brył, ażurowe żaluzje na frontach szafek, wysunięcie do przodu podstawy bryły lub któregoś z jej wewnętrznych blatów, przeszklenia, pionowe lub prostokątne wgłębienia w ścianach mebli.

Większość mebli z tej kolekcji jest podzielona funkcjonalnie na kilka części, a każdą z tych części cechuje inna forma, innego rodzaju przyozdobienie. Urozmaica to je, dodaje im oryginalności i jest dowodem na to, że cała kolekcja została bardzo dobrze przemyślana.

Są to poza tym meble pojemne i bardzo dobre jakościowo. Wykonane zostały z dbałością o detale, z zastosowaniem nowoczesnych technik. Jako budulec posłużyło cenne drewno mango i akacji.

Kolorystyka zestawu stanowiąca połączenie postarzanej, antycznej bieli z surowym, niepomalowanym drewnem jest szczególnie urzekająca. Biel w towarzystwie drewna wydaje się jeszcze szlachetniejsza, a ciepło i naturalność bijące od mangowca zdają się być jeszcze bardziej odczuwalne.

Nazwa kolekcji („Bristol” to miasto w Anglii) wskazywałaby na to, że są to meble w stylu angielskim, ale mają w sobie też bardzo dużo ze stylu prowansalskiego. Style te są zresztą do siebie podobne, obydwa cechuje klasyka i przytulność.

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

1 10

weryfikator

Zachęcamy do skomentowania tego produktu. Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami.

Decyzja kredytowa już w 2 godziny

ZOBACZ SZCZEGÓŁY